Astra G Sahipleri Buraya

gunaydın garaj:)
sagol samet eyvallah sagol bursaya dusen olursa montajda yaparım :D

İyi aksamlar beyler..
Faydalı ne yazayım be abi muhabbet yok çok fazla eskisi gibi internetten bi dünya araba parçalarını araştırıyım kopyala yapıştır yapıyım ne işe yarar herkez biliyor zaten bilmeyende googleden araştırıyor :D
Arayış içindeyim bende tesisatı yaptım sıra angellerda 2.el arıyorum angel uygun fiyata sağlam sararmamış tamirsiz falan :) ;)

Sayın Astra G'ciler. Sizlerden bir ricam olacak. Bizim araçların bakım periyotları belli, ancak bu periyotlarda aracın özellikle bakımının yapılması gereken parçaları nelerdir? Ayrıca bu parçaların orjinalinin adı nedir? Bu ve benzeri sorular zaman zaman forumda sorulmuş ve cevaplanmış. Ancak, bu bilgileri arayıp bulmak oldukça zahmetli. Özellikle benim gibi acemi opelciler için bu çok zor. Opelin kullanım kitapçığında ise bu konudaki bilgiler oldukça yetersiz. Acaba, 1. yıllık bakımda şu parçalar değişir, adı ve orjinali şudur gibi bir tablo veya liste hazırlanabilir mi? veya böyle bir liste halihazırda nereden bulunabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Valla bilgime göre en ağır bakımları Triger seti bakımları ondan başka yağ filtreleri hava filtreleri bakımları yağ değişimi falan oluyor birde bildiğim komple bakımı oluyor iç dış motor aksamı full bakıma giriyor yanlışım varsa af ola bildiğim kadarıyla :)

ıyı geceler BuraK

günaydın beyler aracım leş gibi garaja sokamıyorum kapının önünde duruyo yağmur çamur mahvetmiş bakasım gelmiyo bu şekilde fırsatta olmuyo yıkamaada yıkatmayada :)

gunaydın beyler :)
fazla yıkatmak fazla sabunla yıkamak arabayı curutur derdı buyuklerım :D:D
yıkat bı cıla at yagmur durmasın ustunde camur olmaz hıc yapamıyosan yıkatmadan once gazlı bezle arabanın heryerını sıl oyle yıkat bak canavar gıbı olur :D

Geri