Astra G Sahipleri Buraya

Burak net bi fotosunu ayarla sen muhtemelen aldım diyorum bi terslik çıkmazsa, bende o zamana kadar muayenemi yaptırıyım. Dün araba bağlanıyodu zar zor yırttım.
Film+muayene+yanlayarak polise yakalanmak = 489 YTL idi
biraz çene ile 129 a düşürdüm. 2 gün süre verdi muayene ve film için. 1. gün bitti. Bakalım yarın ola hayır ola :)

burak senin stop iyidi hayırdır neden satıon?

sarper nerdesin olm ya sen telefonun da kapalı.istanbulda mısın?

telefon lazım telefonum yok suan arabanın ustunde sonar var 4,5 aydan berı onu kullanıyom recep

Burak net bi fotosunu ayarla sen muhtemelen aldım diyorum bi terslik çıkmazsa, bende o zamana kadar muayenemi yaptırıyım. Dün araba bağlanıyodu zar zor yırttım.
Film+muayene+yanlayarak polise yakalanmak = 489 YTL idi
biraz çene ile 129 a düşürdüm. 2 gün süre verdi muayene ve film için. 1. gün bitti. Bakalım yarın ola hayır ola :)
gecmişolsun

Hayırlı cumalar beyler...
Burak abi satılmazsa elime para geçerse alırım ben stopları beklersen ama ihtiyacı olan yada isteyen olursa ver gitsin kalmasın elinde işi olan görülsün benimde ihtiyacımda varda tesisatı yaptım ona para bitti suanda neyse bakalım :D

Filmleri söktüm. Evlat acısı gibi oturdu. Araba gözüme çok garip göründü. Yarın sabahta muayenesi olacak inşallah.
Neyse geçici bağlamayı çözdürüyüm tekrar çektiririm yapacak bişey yok (:

Panjuru'da pazartesi hallederiz heralde Burak.. Biraz net bi foto atabilirsen pm olarak tam bi görmek istiyorum. Yanlış anlama güvenmemezlik değil ama tam net seçilmiyor nasıl duracak görmek istiyorum arabada.

Geri