Astra G Sahipleri Buraya

Hayırlı Cumalar

hayırlı cumalar beyler sabah geldim manavgatdan yarın yola devam ankaraya gidiyorum :) bende diyorum teyp mi alsam cd changer sorun yapıp duruyo her seferinde uzun yolda canımı sıkıyo yay panjur vardı sırada ama uygun güzel 3 4'' lik bi ekranlı teyp bulabilirsem alcam uyguna kredi kartına taksitle :D bu arada sarper bi ufak hesap yapcam bu ay alabilirim panjuru asgeri gelir vergisimi ne varmış 140 lira fazla para yatırmış muhasebeci bi bakayım hesaplarıma ona göre irtibata geçicem seninle :)

bu arada yeni gelenler hoşgeldiniz... erkan sat kurtul banada 2 sene sorna müşteri bul ama :) 3.20 alfa 159 veya sline a3 alcam yeter bea :D

hayırlı cumalar beyler sabah geldim manavgatdan yarın yola devam ankaraya gidiyorum :) bende diyorum teyp mi alsam cd changer sorun yapıp duruyo her seferinde uzun yolda canımı sıkıyo yay panjur vardı sırada ama uygun güzel 3 4'' lik bi ekranlı teyp bulabilirsem alcam uyguna kredi kartına taksitle :D bu arada sarper bi ufak hesap yapcam bu ay alabilirim panjuru asgeri gelir vergisimi ne varmış 140 lira fazla para yatırmış muhasebeci bi bakayım hesaplarıma ona göre irtibata geçicem seninle :)

bu arada yeni gelenler hoşgeldiniz... erkan sat kurtul banada 2 sene sorna müşteri bul ama :) 3.20 alfa 159 veya sline a3 alcam yeter bea :D

hic bir sey icin gec degil :D
hayirli Cumalar beyler :D

slm beyler,
kardesim haber bekliyorum diycem ama inan sallamiyorum talipli cok var su aralar. :D

Son düzenleme:
iyi geceler garaj...
Nasılsınız iyisinizdir inşallah...
Nedir bu opel değiştirme merakı değiştirmeyin opelin üstüne araba tanımam desem yalan olur audi bmw mersedes opel derim :D

Evet ben de LPG ile ölçmüştüm tam hatırlamıyorum Lt si 1.75 den 20 Tl lik tüple tam 118 km gitmiştim şehir içinde. Bilmiyorum ideal mi çok mu yakıyor.

( Bu hesaba göre 11,4 Lt LPG almışım. Yani 100km de 9,6 Lt Lpg yakmış oluyor)

Not: Aracım sedan, bujiler Bosch Super 4 ile yeni değişti, lastikler orjinal ebatında 195-60-15...

Bu değerler normal mi acaba?

Herkese günaydın.Bugün nasılsınız?

tunaydin :) iyi diyelim iyi olalim.
beyler,
orjinal , sifir OPC cikartmalar var

Hepsini size ozel son 30 dan veriyorum.

orjinal , sifir OPC Line fiyat : 30 TL (Yalniz 2 tane kaldi )

19029874xzb.jpg

orjinal , sifir OPC fiyat : 30 TL (Yalniz 2 tane kaldi )

19029620bod.jpg

Son düzenleme:
Geri