Astra G Sahipleri Buraya

irmscher gibisi yok süper bir görüntü oluyor yazdırsanda fark etmez çünkü o panjur kare şekilde işlenmiş özel bir panjur..diğerleri sadece logo cıkartılmış tarzından...

Orjinalinin mükemmel olduğu kesin. Süper görünüyor. Astra G için nette satılanların hepsi sadece yatay çizgili çalışılmış.

hayırlı uğurlu olsun artık 3500 devirin altına düşmezsin kendimden biliyorum :D panjur derim ucuz ve gösterişli bişi alabilirsin erkanın gönderdiği 40 lira çok iyi fiyat bence bende alıcam büyük ihtimalle onu alırım 40 liradan daha ucuza bulmak çok zor çünkü aracın hb miş spoiler alabilirsin güzel bi tane cam üstüne ve arka bagaj kapağına ben çok yakıştırıyorum hb lere ;) onun dışında jant al derim bide araban hangi renk?

evet yatay dikey yapan bi firma yok ki alalım bu işe bizmi girsek çok fena satış yaprız :D

erkan girelim kardeşim nolcak altı üstü plastik döküm diilmi :D farklı farklı şekillerde yaparız :d ee bu işe girmişken body kitde yapmaya başlarız :D

Ben çizebilirim panjurların tasarımını üzerinede irmscher tarzı bir isim bulup patent alıp imal ederiz (:
Yok satarız. İlk alıcı benim (:

Teşekkürler Samet. Aracın fotoğrafını kısmen yukarda koymuştum. Bir daha koyayım. Bagaj üstü spoiler yaptırdım zaten (: Bide cam üstü yaptırmalı mıyım yoksa çok mu göz yorar?

5609_104482927148_594377148_2348430_6328530_n.jpg

camın üstüne çok ince çok gzeül bişi yapıyorlar kalın kaba bişey değil rengi süper aracın keşke ince yanak olsaydı biras daha lastiklerin arka yazıları sökebilirsin süper durur opel amblemi kalsın diğer yazıları sök bence daha güzel durur

Tamam bir bakıyım cam üstü için spoiler.
Rengi benimde çok hoşuma gidiyor. Arkadaki yazıları sökmeyi düşünüyordum birisinin sök demesi iyi oldu :)

Bu arada kendi panjurumu çizdim. İmalata ne zaman geçiyoruz muallak.
öylesine sallama bir marka oldu (:

adszxti.jpg

adsz2th.jpg

Son düzenleme:
Çizimler gerçekten hoş ya siz bunu çizseniz biz nasıl cıkartabilir ki acaba? elinize saglık

Çizimlerin dijitallerini ekleyebilirim buraya.

Bugün sanaiye gidip deneyeceğim. Bakalım adam yapabilirse isteyenlere burdan yardımcı olmaya çalışacağım.

Geri