Astra G Sahipleri Buraya

Arda Abi Hoşgeldin Aktif olduğundan beri site baya çoşmuş bi durumda ayağın uğurlu geldi heralde panjurlar çok güzel banada 30 40a yaptıran biri varsa alsın kargo ile yollasın parayı atıyım burda yapan yok özel yapım panjur olursa harbiden güzel olur...
Garajda kimse yok muuu???

kesinlikle sök arka yazıları sonra sende farkedeceksin aradaki farkı daha bi güzelleşecek benm arabaya bakabilirsin akşam gideyim albümümede resim atıcam bikaçtane görürsün nasıl durduğunu bu arada panjur 10 numara olmuş hemen markayıda yapıştırmışsın :)

Bide arkadaki yazıları sökersem altındaki yapışkanı zarar vermeden en kolay neyle çıkarabilirim?
Benim mimarlık harici başka bir işim daha var. www.saunagarage.com (umarım reklam gibi anlaşılmaz) Buharın çıkaramadığı birşey görmedim ben daha sanırım bunuda kimyasal olmaksızın çıkarır diye düşünüyorum. Yarın akşam bi wax ile temizleticem aracın son fotoğraflarınıda o zaman koyarım.

Hoşbulduk Burak.
Markalar sallama. İşkembeden salladık ayaküstü : ))

Panjuru yapabileceğini söyledi bi usta az önce ordan geldim. Bakalım yarın deneyecek haftasonu uğraşırım p.tesine çıkarırım bişeyler dedi. Eğer olursa istediğimiz tasarımı çok ucuza yaptırırız.

Ayağımı sürttüm forum canlandı demekki : ) Sevindim öyle olduğuna : )

Son düzenleme:
herkese selam arkadaşlar ugruyamadm bayadır canlılık gelmiş :)urun cıktıgında bizde gormek isteriz arda bizde alalım farkımız olsun ama mumkunse ustunde herhangi bi yazı olmasın :) yaw benim klima yine bozuldu dinamo arızayapmıstı 200tl verdim yaptırdm bugun yine birden arabanın icinde klima acıkken terleyince farkettim devreye girmiyor artık yine bi 200 veremem artık :(

iple sökebilirsin sicim ip al eline bildiğimiz dikiş ipliği harfin arasına sokarak gezdir aşağı yukarı zaten çok kolay çıkıyo sonra elinle kazı sök sökebildiğini sökemediğini mazotla sil hemen gidiyo zarar vermiyo vede çok güzel oluyo ;) valla panjur güzel oldu beğenilirse çok kişi alır die tahmin ediyorum hatta tuning firmaları bile alır.

gökhan abi geçmiş olsun 200 liraya vestelden bi klima alıp taktırsaydın üst kaputa abi be nekadar pahalıymış

Benim mimarlık harici başka bir işim daha var. www.saunagarage.com (umarım reklam gibi anlaşılmaz) Buharın çıkaramadığı birşey görmedim ben daha sanırım bunuda kimyasal olmaksızın çıkarır diye düşünüyorum.

bendede buhar makinası var ama araçta bi kere kullandım eski jantlarımı temizlemiştim bide koltukları temizlemiştim süper olmuştu kaportada farların stopların orda kapı aralarında motorda nereyi temizliyosunuz buharla anlamadım ben bu işi :S

valla samet hiç sorma dedigin gibi klima alıcam uste de koyucam zamazingosunu cakmaklıktanda elektrgii cektikmi :D
valla canımı cok sıktı bugun bu klima olayı umarım ufak bişiydir yoksa satıcam arabayı valla klima yuzunden :)

Geri