Astra G Sahipleri Buraya

geçmiş olsun abi bendede elektriksel bi arıza oldu korktum büyük bişey vardır die dün gittim sigorta atmış :D gerçi atmamıştırda attı dedi bana direk çünkü bişey takmadı direk bastırdı 5 lira para aldı sasırdım dedim buyur usta eline koluna sağlık :D

hehehehe senin yine iyi benim arıza lambası yandı egsozu cıkartınca gittim ustaya pc ye bagladı 20 tl mi aldı sildi hatayı 5 dk sora bidaha yandı gittim olur oyle dedi geri gonderdi :)))

Geçmiş Gökhan abi valla bu aralar hiç bakmıyorum arabaya sadece gezip gezip geliyorum iddaya sardım oradan para kazanmaya çalışıyorum :D

Bide arkadaki yazıları sökersem altındaki yapışkanı zarar vermeden en kolay neyle çıkarabilirim?
Benim mimarlık harici başka bir işim daha var. www.saunagarage.com (umarım reklam gibi anlaşılmaz) Buharın çıkaramadığı birşey görmedim ben daha sanırım bunuda kimyasal olmaksızın çıkarır diye düşünüyorum. Yarın akşam bi wax ile temizleticem aracın son fotoğraflarınıda o zaman koyarım.

Hoşbulduk Burak.
Markalar sallama. İşkembeden salladık ayaküstü : ))

Panjuru yapabileceğini söyledi bi usta az önce ordan geldim. Bakalım yarın deneyecek haftasonu uğraşırım p.tesine çıkarırım bişeyler dedi. Eğer olursa istediğimiz tasarımı çok ucuza yaptırırız.

Ayağımı sürttüm forum canlandı demekki : ) Sevindim öyle olduğuna : )

abi ciddi misin sen? :D varyaa süper olur tek kelime söylüyorum bunu yapabilirse hemen alırım..emeğine eline sağlık abi!

bendede buhar makinası var ama araçta bi kere kullandım eski jantlarımı temizlemiştim bide koltukları temizlemiştim süper olmuştu kaportada farların stopların orda kapı aralarında motorda nereyi temizliyosunuz buharla anlamadım ben bu işi :S

kardeşim şu an var mı sende buhar makinesi?

var kardeşim bizimkiler zamanında 2 3 sene önce süpürge aldılar onun yanında hediye vermişlerdi duruyo evde arasıra kullanıyo annem bişiler yapıyo

sıcak sıcak üflüyo buharı benim koltuklar temizdi ben yinede tuttum yani bi değişim göremedim ama büyük ihtimalle temizler niye temizlemesinki jantlardaki kiri söküyo elinin giremeyeceği yerler mesela bijonları falan pırıl pırıl yapıo

Geri