Astra G Sahipleri Buraya

valla akslikler bitmiyo dün gece pendikten geliyoruz kardeşime verdim arabayı yeni ehliyet aldı öğrensin istiyorum dörtlüleri yaktım eve gelene kadar bakmadım göstergelere tık tık sesi geliyo sinyalin dörtlülerin arabadan indik bi baktım çalışmıyo dörtlüler sinyal :s müsait bi zamanda tekrar götürcem elektriciye bakalım şimdi ne sigortası atmış

hahahahaha samet geçmiş olsun gel arabaları satalım :)bu sigorta atması da kronik sorun deme valla cok sinirliyim cekiçle inerim asagı

Öyle demeyin opel astraya ya iyi bi bakıma sokma zamanı gelmiş sizin arabalarınızı gidin bakıma sokun motoru parcaları bi bakıma girsin öyle tek tek baktırıp yaptırmakla olmaz ama bildiğiniz ustalara gidin yada servisine öyle çıplak gözle araba göstermeyin kimseye hani düşük model bi araba olsa tamam bişi demicemde opel astra bu dimi yani :D Bu arada Angel xenon ikisi bir arada 300 lira sonar marka alsam mı diye düşünüyorum almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz..

hahahahaha samet geçmiş olsun gel arabaları satalım :)bu sigorta atması da kronik sorun deme valla cok sinirliyim cekiçle inerim asagı

satalım abi zaten yazın baya bi niyetlendim ben satmaya hatta araba aramaya bile başlamıştım satmadan ama sonra vazgeçtim şimdide ufak tefek bişiler yapmaya başladım die satmayı düşünmüyorum en az 3 yıl daha binicem gibi geliyo :D kronik hastalıkları var galiba bakalım inş. yine sigorta atmıştır 5 10 liraya kurtarırız :D burak iyi hoş arabada sıkıyo biyerden sonra hani bi üst modele atlamak gerekiyo ya motor büyük isityosun yada daha şekil büyük bişi istiyosun benim aklımda 3 4 tane araç var şuan a3 s line tek kapı kırmızı sanruflu :D alfa 159 siyah veya kırmızı 320d bmw inş. 2 3 sene sonra alıcam bunlardan birini ama alfa 159 çok fena geliyo gözüme

burak süper fiyat zatn xenon en ucuzu 130 lira bide angel diyosun

ikinci elmi ? abim ?
Sıfır abi..Sonar marka..
Evet Samet Abi bende Değiştiricektim bi ara niyetlenmiştim sora dedim kalsın ya dursun işte bu daha sora değiştiririz angel ve xenon çok iyi fiyat bende 300 liraya sadece xenon 130 lira angelle 300 oluyor..Şuanda nakit yok nakit olsa alıcam bende eğer alıcak olan varsa msn adresini telefonunu adresini falan verebilirim...

Son düzenleme:
Geri