Astra G Sahipleri Buraya

bu grubun üyesi olmak bana gurur veriyor..! merhaba astra g sevdalıları:) garajı sık sık ziyaret edelim.. ayrıca astra g resmi koyan arkadaşıma teşekkür ediyorum.

bu grubun üyesi olmak bana gurur veriyor..! merhaba astra g sevdalıları:) garajı sık sık ziyaret edelim.. ayrıca astra g resmi koyan arkadaşıma teşekkür ediyorum.

hoşgeldin burak tabi gurur verici opelin en köklü araçlarından birine biniyoruz çünkü astra g :D

Kardeşim Dikkat Et camdan eLini Cıkar saga sola dönüşlerde :D:D

bayrammış bugun akrabalarımızı komşularımızı ziyaret edelim bugun...bi dünya iş..

herkesin bayramı mübarek olsun. hadi erkenden kalkalım astralarımıza binip el öpmeye gidelim:))):):alkis:

Selamlar,
Bayramınız kutlu, mutlu olsun garaj sakinleri. Nice senelere sağlıklı, mutlu ve başarılı girme temennisi ile.

Samet karşıya gidip 15 liraya yıkamaz tabi ama iş büyüyüp filodaki araç sayısı arttıkça araçları bölgelere yönlendirirsin.
Mesela avrupa yakasına 2 araç verirsin sabahtan akşama kadar orda olurlar.
2 de anadolu tarafına. 2 tanede sabit yerini olacaksa oraya koyarsınız gelsin paracıklar (:

Bu arada eğitime filan gerek yok. Makineyi alırsınız gelirsiniz bizim buraya 1 gün nasıl yıkanıyor araç bakarsınız sonrası kolay zaten.
Yalnız İstanbul bu. Fiyatlara 5 er lira eklemek gerekir. Adam tutup Tuzla'ya servis isterse 15 e gidip yıkanmaz. 20'ye yıkarsınız benzin mazot masrafıda çıkmış olur. ((:
Erkan'la açın siz bu işi bence(:

Bu arada benim araçta değişiklikler bu haftalık tamamlandı. Fotoğraflarını çektim ama data kablom kayboldu foruma atamıyorum..
Yarın birgün atarım..

abi doğru diosun çok ucuz yani 15 lira düşününce anadolu yakasındaki aracın merkezi maltepe olması lazım anadolunun ortası tam tuzlaya kadıköye pendiğe bostancıya abi çok istiyorumda biyer açmayı ben hiç ticaret yapmadım bu zamana kadar işte güven meselesi bide destek benim baba telekom emeklisi o hiç yapamaz sevmezde ticareti ben atlamak istesem böyle bi işe karışır bana hani kötülüğümden değil ama baba işte onuda lafını ezemem onu kandırmam lazım başka hiçbişe istemiyorum ondan ben gerekirse arabamı satarım :D cumartesi yıkadım buharla arabayı çil çil parladı valla güzel oluyomuş motoru jantları heryeri yıkadım içini koltukları yıkadım ama yağmur yağdı biyere gitmem gerekiyodu garajada çekemedim arabyı yine kötü oldu :D

ya bu koltuklar toz olmuş onu süpürgeyle çeksem temizlenir heralde değil mi bi şekilde yapmam lazım onuları vurdukca toz çıkıyor koltuklardan iyi bi iç dış temizlik olması lazım :)

Geri