Astra G Sahipleri Buraya

bayramınız mübarek olsun arkadaşlar

Bayramıda sonlandırıyoruz Biri İkisi derken Üçü oldu hayırlısı herkeze iyi geceler...

Selam garaj bayramınız mübarek olsun.Astramın yağ çubuğuna bakıyorum yağ seviyesi en üst düzeyde dolu.Lakin yol bilgisayarı check level oil diyo hasta oluyom ya
tamam önceden uyarıyodu baktığımda çubua 1 seviye eksildiğini görüyodum vay be diyodum ne araba uyarıyo bizi her türlü :) hemen ekliyodum yağı (bagajda her zaman 1 lt yağ bulundururum).Opelin yağ eksiltmesi normalmiş (kaliteli motor yağ eksiltebilirmiş)
Acaba şanzıman yağı içinde uyarı verir mi yol bilgisayarı ?

valla ben onu bilmiyorumda bendede her zaman kontrol fren lamba diyo bi gün bi koycam yol bilgisayarına patlatıcam orda onu çok sinir bozucu bişi buna bi çözüm varmıdır..?

abi doğru diosun çok ucuz yani 15 lira düşününce anadolu yakasındaki aracın merkezi maltepe olması lazım anadolunun ortası tam tuzlaya kadıköye pendiğe bostancıya abi çok istiyorumda biyer açmayı ben hiç ticaret yapmadım bu zamana kadar işte güven meselesi bide destek benim baba telekom emeklisi o hiç yapamaz sevmezde ticareti ben atlamak istesem böyle bi işe karışır bana hani kötülüğümden değil ama baba işte onuda lafını ezemem onu kandırmam lazım başka hiçbişe istemiyorum ondan ben gerekirse arabamı satarım :D cumartesi yıkadım buharla arabayı çil çil parladı valla güzel oluyomuş motoru jantları heryeri yıkadım içini koltukları yıkadım ama yağmur yağdı biyere gitmem gerekiyodu garajada çekemedim arabyı yine kötü oldu :D
Ticaret biraz risk, biraz kıvrak zeka ve birazda insan ilişkisi ile alakalıdır. Yapılmayacak birşey yok tek gereken özgüven. Gerçi biz Kayseri'liyiz işimiz bu ama :cool:
Tekrar yıkarsın arabayıda nolacak (: Buhar gibisi var mı?

ya bu koltuklar toz olmuş onu süpürgeyle çeksem temizlenir heralde değil mi bi şekilde yapmam lazım onuları vurdukca toz çıkıyor koltuklardan iyi bi iç dış temizlik olması lazım (:
Vakumu yüksek bir makine ile koltuklara vakum yaptır arabanın koltuklarını hiç bu kadar güzel görmediğine yemin ediceksin (:

Bayramda bitti. Allah yılına güle güle yetirsin inşallah..

Geri