Astra G Sahipleri Buraya

millet arızalardan başını kaldıramaz oldu galiba.. karabulutlar mı dolaşıyo astra g lerin üzerinde ne.. satıp kurtulsak mı yoksa.. :P

merhaba

aynen arızadan kurtulamıyoruz 5oo lira verdim 26o diye heves yapiyodum 26o lirada debriyaj bilyasına verdim

ama araç tüy gibi süper oldu değdi yani

arkadaşlar debriyaj seti komple bana kaça patlar bilgisi olan varmı??

hiç bi bilgim yok malesef 3 rakamlı bişi olacağı kesin ama inş. fazla bişey tutmaz.

bi tamirci bana 250-300 tl'yi bulur demişti ama inanmadım sanki daha fazla tutacak galiba..

bu aralar bütün astra g lerde sorunmu vardır nedir 30 000 bakımına soktum 250 bakım ücreti verdim 150 lirada sinyal ve dörtlülerin beynini değiştirdiler o bozulmuş 400 lira bayıldık erkan 500 vermiş baskı balatada sorun olmuş triger setimde sorun var benm bide 500 600 lira istediler ama şuan değiştiremem usta bişey olmaz dedi inş. bakalım bişey olmaz ilk çalıştırdığımda aracı tık tık die ses geliyo başka bi sorun yok

slm garaj.. kimse var mı?? ;)

ben de bugün aracı servise(özel servis) götürücem periyodik bakım muhabbetine, benzin-hava-polen-yağ filtreleri ve yağı değiştiricem muhtemelen, kaça malolur bana acaba??
bu arada aracımı satılığa çıkardım, tlf da görüştüğüm alıcılar var, 19000 tl son fiyat dedim, görmek için gelecekler aracı, sizce fiyat nasıl, ne dersiniz? 2005 astra classic 1,4 lpg li 82000 de..

Geri