Astra G Sahipleri Buraya

slm garaj.. kimse var mı?? ;)

ben de bugün aracı servise(özel servis) götürücem periyodik bakım muhabbetine, benzin-hava-polen-yağ filtreleri ve yağı değiştiricem muhtemelen, kaça malolur bana acaba??
bu arada aracımı satılığa çıkardım, tlf da görüştüğüm alıcılar var, 19000 tl son fiyat dedim, görmek için gelecekler aracı, sizce fiyat nasıl, ne dersiniz? 2005 astra classic 1,4 lpg li 82000 de..
ne fazla ne çok orta biliyorsunuz 1.4 muhabbetini açmama bile gerek yok
sonuçta astra gitmicek olsa opel koyar mı 1.4 motor önyargıdan başka bişey değil...
aracını ne servise nede özel servise yağ , filtre vs için götürme dışarıdan yüzde elli aşağı mal ettirirsin(işçilik bakımından) .diğer sorunlar için gitmek gerekiyor tech 2 falan...
malum opel servisleri varsayımlarla çalışıyor adamlara para vermiyolar onlarda haklı gidiyosunuz adamların yüzü mahkeme duvarı gibi nedenini sordum para paraaaaaaaaa dedi:D

Son düzenleme:
tech 2 ye de bağlatıcam aracı, egzos emisyon lambası yanıyo 4 gündür, daha önce de bağlayıp resetlemişti..bakalım bu sefer ne diycek.. muhtemelen egzosta da bi sorun var ama hayırlısı bakalım...

araçtaki bütün filtreler değişti hava filtresi hariç periyodik bakım yapıldı bujiler değişti 4 litre yağ konuldu önden bi ses geliyodu tampon sürtüyomuş tekere ben hiç göremedim o kadar eğildim baktım falan ama bunlar yaptılar çamurluk sürtüyomuş :S 250 lirada para verdim özel opel servis maltepede

Günaydın millet..

bakalım filtrelerin ve yağın balıkesir tarifesi ne olacak.. ;) götürücem birazdan aracı servise..

inş. uygun bişiler olur abi fazla bişey çıkmaz hayırlı olsun bu arada satıyomuşsun inş. istediğin fiyata satarsın bende tüp taktırcam atiker düşünüyorum

valla tüp benim araçtan soğumama neden oldu nerdeyse ya samet, bilmiyorm belki benim arabaya özel bi durumdur ama performansı ciddi derecede etkiliyo, kalkışta, hızlanışta, yokuşta hissediyosun bunu.. 3 hafta benzinde kullandım canavar oldu araç.. ama tasarrufuna gelince tasarruf tabi..
az gezip performanslı bi sürüş mü(ya da özgürce gezip bol benzin parası vermek yüksek performansta)- çok gezip performans kaybı mı...?? seçim senin , iyi düşün..

abi çok yakıyo artık jantları değiştirdikten sonra hele uçtu resmen 400 kuruş 500 kuruş yakıyo nie bu kadar etkiledi lastik bilmiyorum basmadığım halde 80 lirayla 200 km yol yaptım usturuplu kullandığım halde klima falanda açmadım hiç abartı şekilde basmadımda yani tüp taktır die bağırıyo araba yoksa garajdan çıkartamicam bile arabayı :D

Geçmiş olsun Samet.
Şunu söyleyim sana. Ben lpg ile o kadar kullandım ve araba lpg ye o kadar alıştıki benzindeki performansından çok daha iyisini almaya başladım lpg de. Tabiki performansıda düştü. Düzeltmek için belli bi süre benzinde kullanmak gerek ama gerek duymuyorum..

Ümit bey inşallah çok tuzlu olmaz Balıkesir tarifesi (:

Geri