Astra G Sahipleri Buraya

performansı umrumda değil abi artık 400 kuruş az değil ya cip mi kullanıyoz yakıta bak :D dizel x6 q7 yakmaz be benm yaktığım benzini :D ümit abininki 1.4 bide benmki 1.6 kuzendede var 1.6 astra atiker taktırdı çokda güzel kaçıyo araba çok kullandım tatile gittim onla 2500 km yol yaptım gayet iyi hiç bi sorun yaşamadım.

Lpg şart sana Samet ((:
x5 o kadar çekmiyor benzin.. Seninki resmen emiyor.

abi 200 250 yakıyodu 205 45 17 performans lastik aldım jant aldım hava filtresi taktırdım artık emmiyo içiyo benzini su niyetine almak şart oldu yani hava filtresi pek etkilemiyoda lastik kötü yaptı keşke 16 alsaydım bile diyorum bazen bu kadar fark olacağını bilseydim 16 alırdım zaten

17" mi seninki ?
17 nin o kadar çok etkilememesi lazım ama demekki hantalmış jantın.

17 abi momo marka jantlar marshal marka performans lastikler var nie bu kadar etkiledi bilmiyorum :s

17" o kadar etkileyemez. Başka bir problem olmasın? Üstelikte momo. Kolpadan dandirikten bir marka değil. Hantal bir jantta değil. Sanaiye götür yakıt kullanımı aşırı arttı sebebi nedir diye bir sor istersen. 400-500 çok gibi.

aynen kardeşim götür baktır bi arabana bütün garaja hayırlı hafta sonular dilerim..

yağ,hava,benzin,polen + yağ değişimiyle 7o lira verdim arkadaşa sadece yağ 45 liraydı zaten 4 lt 1o/4o

serviste yaptırmayın dünya para alıyolar gidin bi ustaya yapsınlar paranız cebinizde kalsın vermeyin şu servislere para..

baskı balata yedi araba yetkili servis 12oo tl dedi özel servisler 75o lira dedi 5oo liraya ustamla hallettim bu işi..aynı iş hatta daha da güzel işcilik diyebilirim..

arda abi varmı panjurdan bir haber?

Panjurdan haber yok Erkan. Adamın biraz işi varmış. Çok büyük bi yer adam başka işlerle uğraşıyor işindede çok iyi o yüzden öncelik olarak büyük işlere yoğunlaşmış.. Bakalım bekliyorum bende..
Bide yetiştirmem gereken projeler onlarla boğuşuyorum pek ilgilenemedim yoksa burda kesin yapacak birileri bulunur. Sanayi çok büyük her işi yapan birileri var. Sadece gezmek ve araştırmak lazım.

Bide benim hava filtresi istediğim sesi vermiyor. Aynı arabaya başka arkadaşım takmış felaket ses veriyor.. Acaba eksozda mı değişikliğe gitsem?

söyledim serviste ama normal dedi aşırı arttı dedim artar dedi adam anlamadım gitti artık lpg ye döncez mecbur korkudan dışarı çıkamıyorum arabayla :D

arda abi bendede hava filtresi var gayet güzel sesi var ben çok memnunum arkadaşlarda söylüyo güzel ses çıktığını hatta erkan biliyo sesi tok bi ses geliyo sadece filtreden yarın veya bu akşam ses sistemi taktırıyorum arkadaş veriyo taktırcaz beleşe getirdik amfi mit bass falan bakalım :)

Geri