astra g ses sistemi..

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar..astra (2000 gl 1.6 100hp gri sedan) aldık..arabanın ses sistemi orjinal ve ben hemen değiştirmek istiyorum..hem fiyat uygun olcak hemde iyi bir sistem olmasını istiyorum.. sizce neler yapmalıyım..ana ünite,hoparlör,woofer,amfi ne almalıyım.. yardımcı olursanız.. ii günler..:cool:

sana cok iyi işinin ehli bu işi dört dörtlük yapan pıonner yetkili satıcısı bi tesisatcı önerebilirim

pıoneer deh-7950 ana ünite,2 çift 380W civarında pıoneer hoparlör,2000-2500 civarı amfi,pıoneer tsw-307 D2-D4 1200W woofer..

sizce nasıl?

kardeş bunları neden yapmak istiyorsun sokağımı inleteceksin yoksa kaliteli müzik mi dinleyeceksin sen hele bir onu söyle... yardımcı olalım

sokağı inletmek isterim ama maliyeti fazla olduğundan şu an süper bi tesisat yapamam..şimdilik biraz sokağı inletelim,hemde kaliteli müzik..

sokağı inleteceksen sana liste
Alpine ana ünite
Kapılara JBL mid-tiz (ön ve arka kapılara)
JBL 1600Watt subwhoofer
ve onları kaldıracak JBL veya pıoneer amfi

Kaliteli müzikle yetinmek istersen şimdilik benim yaptığımı yap ve sadece sony CDX-GT616U usb li cdli aux ve radio veya bu modellerden birini alman yeter
üzerinde orjinal 4x5 veya 4x15 watlık teyp vardır muhtemelen bu yüzden ses kötüdür
bu teyp ile sesi fazla bile açamıyorsun çünkü orjinal hoparlörleri güzel
çünkü bnm arabada 2001 opel astra GL
resimdeki...

ya biraz yarım gibi oldu..yani link olarak fln gönderseniz biraz araştırma yapıyım fiyatları fln nasıl?

bnm dediğim pıoneer deh-7950 fiyatı 290 ytl.. =)

Geri