Astra G stop Karartma-enjoy stop

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında konunun doğru yerimi emin olamadım self servis bölümünde kimse soru sormuyo maşallah döktürüyo benimki nacizhane bi soru :p
astra g enjoyların stopları düzlerinkine göre hafif siyah duruyo ama renkleri-sinyal geri vites- gayet güzel yansıtıyo eldeki orijinal stoplardan film-boya vs kullanarak böyle bi görüntü elde eden varmı yoksa çıkma enjoy stop mu aramak lazım,görüş ve önerileri bekliyorum

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma aramakta fayda var hiçbir film yada boya aynı tadı vermez ama farklı şeyler yapılabilir örnekleri var zaten biliosun ;)

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma aramakta fayda var hiçbir film yada boya aynı tadı vermez ama farklı şeyler yapılabilir örnekleri var zaten biliosun ;)
evet örneklerine çok baktımda çok koyu oluyo orjin durmuyo farları halledip çıkma aramakta fayda var o vakit :)

çıkma da yok ki anasını satiim..:EBAY da bile bulamıyorum,hep HB var!! sedan stop yok!
işte bu genç o HB'lerden arıyo :D

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma normali bulmak bile zor enjoy mümkün değil.yani çok zor ve çıkmacılar sıfırından daha çok istiyolar.

benim sol kırılmıştı ikisini birden 180 Tl ye aldım (marelli) tabii kırılanı kasko ödediği için çok koymadı.ama gerçekten arabanın çehresini değiştirdi.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far karartılır bi arkadaşımız yapmıştı ama stoplara bişe d
iyemeyecem

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet örneklerine çok baktımda çok koyu oluyo orjin durmuyo farları halledip çıkma aramakta fayda var o vakit :)

işte bu genç o HB'lerden arıyo :D

sen bana sedan bul..ben sana ''marelli hb füme stop '' getirtetim 10 güne kadar :D :D

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bana sedan bul..ben sana ''marelli hb füme stop '' getirtetim 10 güne kadar :D :D
teklif güzelmiş kızılderelilerin kanunları hala geçerli baksana kimse aradığını bulamıyo :D denk gelirse sedan yönlendiririm ama ben önce şu farları ve kuşakları halledicem sonra hb stop nası nası bulunur ben acaba film boya vs. yermi demiştim ama nıck :cool:

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teklif güzelmiş kızılderelilerin kanunları hala geçerli baksana kimse aradığını bulamıyo :D denk gelirse sedan yönlendiririm ama ben önce şu farları ve kuşakları halledicem sonra hb stop nası nası bulunur ben acaba film boya vs. yermi demiştim ama nıck :cool:
benim sağ stop çatlak,bi şekilde değişecek ..değişmişken enjoylarda olan füme olanlardan istiyorum ama,Türkiyede çıkma yok!! izmirde bakmadığım çıkmacı kalmadı,yok yok yok!!!

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz geç kaldım ama sağlık sorunları vardı giremedim foruma bursada bakıcam bende bugünlerde olmaz ama sorarım sedanıda elime yapışmaz ;)