Astra g stopları nasıl acılır

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan turan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

turan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar forumda aradım bulamadım astra g lerde arka stopları farlarda oldugu gıbı acabılen varmı vede varsa nasıl actıklarını soyleyebılırlerse cok makbule gececek cogu kısı ledlı stop arıyor bende mumkunse orjınallerıne led takmayı dusunuyorum ama tabıkı acmam lazım:(

Arkadaslar forumda aradım bulamadım astra g lerde arka stopları farlarda oldugu gıbı acabılen varmı vede varsa nasıl actıklarını soyleyebılırlerse cok makbule gececek cogu kısı ledlı stop arıyor bende mumkunse orjınallerıne led takmayı dusunuyorum ama tabıkı acmam lazım:(

bende hiç açan görmedim ama. ben daha önce farları açmıştım.
sonuçta ısı tabancası ile sağlam tutarsanız açılır ama sanıyorum farlardan daha ince bi malzemeden oluşuyor. çok dikkat etmek lazım

GOKHAN BEY KESKE FARLAR GIBI OLSA FARLARDA YAPISTIRMA SEKLI DUZ FAKAT STOPLARDA G SEKLINDE YANI ISI TABANCASIYLA ACILIR FAKAT PLASTIK ESKI KALIBINI KAYBETTIGINDEN VEDE DEFORME OLSUGUNDAN TEKRAR NASIL YAPISTIRILIR :confused::confused::confused:
INSALLAH YAPAN OLMUSTURDA KONUYUDA GORUR DE BIZIDE AYDINLATIR:bir:

Bende çok yapmak istiyorum ama astra nın stoplari çok farklı kenar da bir lastik var o hem toz su yalıtımını sağlıyor hemde iki iki plastigi birleştiriyor kısaca ısı tabancası ile olacak is değil yan sanayi stoplar belki onlar yapı olarak farklılık gösterebilir yoksa gm in ki kırmadan kesmeden açılmaz

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri