astra-G teyp

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan attci
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

attci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra g aracım var ve kasetçalar var arabada.pıoner yada sony teyp taktırmak istiyorum.malum kasetçalardan ses daha bulanık,çıkıyor.
sorum eski teyp yerine mi taktırmalıyım.ve orjinal hoparlörler yeterli olurmu.arabadaki.yeni teyp takıldığında,hoparlörleri değiştirtmek istemiyorum.kapı içini açaçakları için malum çıtırtı-ve tıkırtı artar korkusu.en ufak sesleri duyan biriyim.ayrıca.
----birde teyp takılırken konsoldaki kablolara zarar veriyorlar mı..yani nasıl oluyor..
sadece teyp i değiştirerek kaliteli bir ses e ulaşabilirmiyim.
süper bir sistem değil amacım kaliteli bir ses...teşekkürler

dıreksıyon kumandası varsa pioneerın sonu 00 la biten modellerını alın birde aparatı alın süper olur :D

arkadaşlar astra g aracım var ve kasetçalar var arabada.pıoner yada sony teyp taktırmak istiyorum.malum kasetçalardan ses daha bulanık,çıkıyor.
sorum eski teyp yerine mi taktırmalıyım.ve orjinal hoparlörler yeterli olurmu.arabadaki.yeni teyp takıldığında,hoparlörleri değiştirtmek istemiyorum.kapı içini açaçakları için malum çıtırtı-ve tıkırtı artar korkusu.en ufak sesleri duyan biriyim.ayrıca.
----birde teyp takılırken konsoldaki kablolara zarar veriyorlar mı..yani nasıl oluyor..
sadece teyp i değiştirerek kaliteli bir ses e ulaşabilirmiyim.
süper bir sistem değil amacım kaliteli bir ses...teşekkürler

aracınıza pioneer teyp taktığınızda orjinal hoparlörler yetecektir sanırım ki şuan teybinizin olduğu bölüme taktırmanızda bir zarar olacağınıda sanmıyorum.Kablolara zarar olarak sayar mısınız bilemem ama bildiğim kadarıyla soketin uçları değiştiriliyor o kadar...

bu işlemi kimlere yaptıralım.illa servis mi..yoksa herhangi bir elektirkçi olurmu

elektrikçi işinizi çözmesi lazım yani çok zor bişey değil.

Aracın kablolarına vs hiç bir zararı yok. pioneerin soketini aracınkine takıyoprsun o kadar. hiç birşey değiştirilmiyor. Orj teybi çikartip oraya takabilirsiniz. Aracı satincada geri koyarsiniz..
Bu işlemi servis yapmaz. oto müzik ile ugraşan yerler ve elektronikçiler yapar.
zaten çok basit bir işlem.

benim arabadaki VDO marka teyp..direkt çıkş soketleri pıonerin hangi teyp i ile uyumlu

pioneerin üstendki girişler farklıdır. ama arada bir iso soketi olur. bu soket standarttir. ve bir ucu pioneere diger ucuda araç baglantisina takılır..

Geri