astra g yardım

rıza_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi günler diliyorum öncelikle, 2005 2005 astra g njoy almak istiyorum ama araç hakkında pek bilgim yok, önerilerinizi alabilirmiyim?

cok yakması dışında hicbir sıkıntısı yok :)

çok yakması derken? bnde şimdi 2,0 wectra var 310 kruş falan yakıyor şehir içi. bu astra uzun yolda daha az yakar diyorlar öyle mi??

1.6 njoy u bilemem ama bende 2006 1.4 twinport var uzun yolda 17-18 kuruş, şehir içinde 23-24 kuruş yakıyor.
aracım g kasa. arkadaşımda 2000 model g kasa 1.6 astra var onuda sürdüm. şehiriçinde ataklık serilik açısından fark yok. (uzun yolda 1.6 daha iyi olabilir ama ben uzun yolda 1.6 astra kullanmadım.)

1.6 njoy u bilemem ama bende 2006 1.4 twinport var uzun yolda 17-18 kuruş, şehir içinde 23-24 kuruş yakıyor.
aracım g kasa. arkadaşımda 2000 model g kasa 1.6 astra var onuda sürdüm. şehiriçinde ataklık serilik açısından fark yok. (uzun yolda 1.6 daha iyi olabilir ama ben uzun yolda 1.6 astra kullanmadım.)

bu wectranın yakıtı bezdirdi beni :) bi arkadasta var 2005 njoy hosuma gitti araba, hem model yükseltmek de istiyorm artık

Hoş keyifli bir arabadır tavsiye ederim, hele 2005 model Astra G'nin tadından yenmez. yakıt vectra 2.0'e göre kesinlikle düşer aracın bir sornu yoksa, ben şuan 24-25 kuruş yakıyorum şehir içi yazın biraz daha azalıyor , 21-22 kuruşa düşüyor hava şartları ve kışlık lastiklerden dolayı.

çevremdeki çoğu insan opeli kötülüyor fakat bunlara rağmen ben kendimi opelci hissediyorum, servisdeki ustam g kasa al keyfine bak diyor :D bu konuda bana en çok faydası olacak seyde siz saygıdeğer kullanıcı arkadaslarn tavsiyesi olacaktr

çevremdeki çoğu insan opeli kötülüyor fakat bunlara rağmen ben kendimi opelci hissediyorum, servisdeki ustam g kasa al keyfine bak diyor :D bu konuda bana en çok faydası olacak seyde siz saygıdeğer kullanıcı arkadaslarn tavsiyesi olacaktr
servisteki ustan doğru söylmeiş. benim ustamda aynını söylüyor. b1 ve b2 kasa iki vectra dan sonra astra aldım. sorunsuzluk olarak gerçekten astralar daha iyi fakat komfor olarak vectra önde :)

Geri