Astra g yol bilgisayari ekrani

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ari1907
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ari1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam arkadaşlar, 2000 model astra cd hb im var, yol bilgisayarının lcd ekranı kurcalarken kırıldı. bayadır da arıyorum çıkmasını bulamadım. acaba bu lcd ekranı nasıl temin edebilirim yada bu lcd yerine piyasada satılan 4x20 lcd ekranlar var onlardan alsam takabilinirmi, ne bilim yada çıkma bi ekran bulma konusunda bana yardımcı olabilecek birileri varmı... ilginize şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Üye olurken okumanız gereken bi bölüm vardı sanırım hatta karşınıza ilk çıkan sayfa..FORUM KURALLARI
Öncelikle FORUM KURALLARI nı okuyunuz site içinde ona göre paylaşım yapınız yardım bekleyiniz..

FORUM KURALLARI

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Geri