Astra gls otomatİk almayi dÜŞÜnÜyorum yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astra_gls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra f kasa otomatİk vİtes almayi dÜŞÜnÜyorum aklima takilan konu Şanzuman sorun Çikarir mi kullanan arkadaŞlar varsa yorumlarini beklİyorum. AraÇ gls modelİ 180 bİnde 1998 model

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Otomatik araçların özellikle bu seri araçların otomatikleri kolay kolay sorun çlkarmaz. Yağını düzenli değişmesi araca can katar. Şimdi ben böyle bir araç alacak uzun zaman binecek isem şanzumanı hiç kafaya takmam yeterki aracın kasası sağlam olsun. En fazla ikibin tl ödecdiğin de taş gibi sıfır olur.en az ikiyüz bin devirir daha ne olsun?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben de tavsiye ederim. Opel'lerin otomatik şanzumanları kolay kolay arıza yapmaz.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 yıldır kullanıyorum, şükür bir sıkıntısını görmedim. Etrafımda da bu şanjımandan sorun yaşayan görmedim.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
şanzımandan yana bi sıkıntısı cıkmaz klay kolay.
önemli olan yağını zamanında değiştirmek.
ancak bu aracların en buyuk sorunu motorda yağ eksiltmek. bence motorada iyice baktırın cok fazla üfleme egsozdan duman atma varsa pazarlıgınızı ona göre yapın.

Coco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1.4 enjoy corsa düşünüyorumm eşim ile ortak kullanıcaz yardımlarınızı bekliorumm limit 43000 polo ile corsa arasında kaldım 2013 2014 temiz corsa buldum ama sıkıntı yaşarmıım şanzuman nasıl kullananlardan yorum bekliorum tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...