astra gsi ecotek & 2008 civic 1.6

adrenaline001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş 2008 honda civic aldı öve öve bitiremiyor 125 hp benim aracımda astra cabrio üstünde 120,000 de 97 astra gsi motoru ve şanzımanı war (136hp) arkadaş deniyelim diyor ben 400 metrede rahat geçerim gibi geliyo ama ya araba dedikleri kadar iiyise rezil olmakta war sizce nolur???????

ruhsatta eski 94 model 2000 motor (115) ile 1135 kg ama üstünde 97 astra gsi ın motor,sanzıman,diferansiyel, yol bilgisayarı,klima,arka fren diskleri takılınca ağırlığı ne olmuştur bilmiyorum

cabrio araclar bıraz agır oluyor dezavantaj ama sen 125 lık civici gecmen lazım ozellıkle uzunda

Honda çok atak bi arabadır.Özellikle yenisi..400 mt de aklını alabilir :D Dikkatli ol önce bir ben deneyim bakiim diyip kullanmaya test etmeye çalış :)

hiç yeni honda civice binmedim eski kasa vtecleri çok rahat geçerim ama yeni kasa nası tam bilmiyorum fabrika verilerini inceledim 1217 kg 152 nm tork var 0-100 10.5 sn binen test eden arkadaşlar warsa yardımcı olurlarsa sewinirim

yeni civicler baya atak gerçekten.kalkışlar müthiş.0-100 ü benim araba ayarında nerdeyse.birde kaç yaş fark var.düşündürücü

kafa kafaya gibi.ancak civic gibi geliyor bana,aynısında arkadaş aldı,iyi kaçıyor,vites araları da kısa ve sıkı..

Geri