Astra gtc 2006 Cd30Mp3 değiştirecem sorun olurmu

hakanemre34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model Astra gtc aracıma ses sistemi bağladım fakat orj cd30mp3 duruyor ve onuda değiştirmek istiyorum..Yerine double olmayan pioneer cd çalar takacağım fakat bu sorun yaratırmı..Direksiyon kumandası iptal oluyor fakat yol bilgisayar ekranını kullanabilecekmiyim sıkıntısız..Cihazı değiştiren arkadaşlardan yardım bekliyorum..

direksiyondaki düğmelerden yol bilgisayarı kullanılabiliyor. ama önce deneyin tabi soldaki tekerlek şeklindeki tuşu içeri bastırdığınızda yol bilgisayarına geçiyor sanırım.

direksiyondaki düğmelerden yol bilgisayarı kullanılabiliyor. ama önce deneyin tabi soldaki tekerlek şeklindeki tuşu içeri bastırdığınızda yol bilgisayarına geçiyor sanırım.

Cevabın için teşekkürler..

Bugün yeni cihaz alacağımda deneme şansım yok..Alacağım kişi almazsam başkasına satacakmış..Araçta evde ben işteyim..Kesin bilen varmı acaba sorun olup olmıyacağını..

Arkadaşın dediği gibi direksiyon kumandasından yol bilgisayarını kullanabilirsin ancak uyumlu olmayan pioneer ünite takıcağın için yol bilgisayarının saat, tarih ayarları ve bakmak istersen gizli menüdeki hararet gibi değerlere bakamazsın.

Cevabın için teşekkürler..

Bugün yeni cihaz alacağımda deneme şansım yok..Alacağım kişi almazsam başkasına satacakmış..Araçta evde ben işteyim..Kesin bilen varmı acaba sorun olup olmıyacağını..

Bunların benim için eksisi varmı..Saat tarih sonuçta tekrar görünecek dimi ekranda

Geri