astra gtc sorun yardım lütfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan RESUL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RESUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle herkese mrb benim aracımda bi sorun var gtc sahipleri ve h sahipleri aracım la uzun yola çıktım ve aracımla biraz hiz yaptım ama sonuç hüsran aracımda 260 katran var ama benim arac 200 km yapıyo ve 201 demiyo 1 vites ve 4 vitese kadar devir saatim 6500 devire kadar dayıyo malesef 5 vites 5500 devirde elektrik kesiyo ve yokuş aşşagı inişte asıldıgımda aracımın arka tarafının firen yaptıgını hissediyorum arabamın arkası sanki el freni çeklimiş giibi yere yapışıyo ve istedigim performansı alamıyorum sizden ricam gtc sahiplerinde veya h sahiplerinde aynı sorun varmı cvplarınızı bekliyorum ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum

anladığım kadarıyla aracına yazılımsal olarak hız limiti konmuş tech2 den limit kaldırılamıyor .benim araçta 210 u geçmiyor..chip tuning yaptırırsan limit kalkacaktır ve biraz daha üst devirlerde vites değiştirmeni sağlayacaktır..başka bir çözüm bilmiyorum

bunu serviste yazılımsalolarak yaptırabilirmiyiz peki bilgin varmı yeni yazılım yüklense

arkadasım arac gtc 1.6 turbo mu 115 hp mı? bende 1.6 turbo 180 hp var 260 a dayıyor :)

servise sordum arkadaşlar servis 200 tl ye yaparız diyolar ve aracınızı2 gün serviste kalır yapıldıktan sonra veririz diyolar

Geri