astra h 1.6 easytronic 75000-90000 bakım?

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler arkadaşlar.75000 ve 90000 binde neler değişiyor acaba?bneim araç 88 bin olmak üzere triger değişmedi.6 ay önce fln ses gelince değişiyo dediler.2 gün önce başka bişey için gittiğimde 60000 binde değişiyo dediler kayıtlara bakıldı ama hiç değişmemiş.75000 ve 90000 binde neler değişiyo yazarsanız sevinirim.

2009 model icin km yi gecmissin, yil icinse 1 yilin var... triger bu sakat degistir hemen...

değişcemde bana 75000 ve 90000 binde neler değiştiği lzm

kullanma klavuzunda yazıyomu abi neler değiştiği?sanmıyorum ama bakayım yrn

kullanma klavuzunda yazıyomu abi neler değiştiği?sanmıyorum ama bakayım yrn

yazar kardeşim şu servis kitabı oluyor onda yazması lazım corsanınkinde yazıyor diye hatırlıyorum

ben kendimce yaptırsam şunları yapardım:triger kayışlıysa 60 binde değişmişse ellemezdim ama zincirli ve değişmemişse riske girmezdim senin baskı balata ne durumda bilmiyorum ona bişe söyleyemem balatalar ve diskleri kontrol edip gerekliyse değiştirirdim aynı şekilde amortisör ve ön takım içinde geçerli yağ yağ filtresi hava filtresi benzin filtresi bujileri değiştirirdim kışa girdiğimiz şu sıralarda silecekleri de değiştirmekte fayda var enjektör temizlettin mi hiç(karbon temizliği) farları ve sisleri bir kontrol et derim şimdilik aklıma gelenler bunlar

Son düzenleme: