Astra h 1.6 turbo filtre

alican1991

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2008 model 1.6 turbo gtc model aracımı yeni teslim aldım Araca uygun air intake kitlerini arastırıyorum tavsiyede bulunabilcek olan varsa cok makbule gecer saygılar ..

Simota carbon kit yada krom borularla kendine özel bir kit yapabilirsin

Simota kit benimde tavsiyem.

SmartTab10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aleminyum boru havayı soğuk tutar kaliteli bi hava filtresi iyi hava alan bir yere taşınır ise çok faydalı olur

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yaptıgım bir kac arastırmaya göre simota komple kit vea k&&n apollo tavsiye edildi aracım suan 190 beygir güc üretmekte fakat hava akışı daha iyi olursa ivmelenmede hissedilebilcegini düsünüyorum

yaptıgım bir kac arastırmaya göre simota komple kit vea k&&n apollo tavsiye edildi aracım suan 190 beygir güc üretmekte fakat hava akışı daha iyi olursa ivmelenmede hissedilebilcegini düsünüyorum
dogru bır karar onlardan sımınota kn apollo şaşma derım krom boru al jvs kıt ses ve gucu farkedersın;)

güzel bir tavsiye fakat bu is icin ayırdıgım bütce kısıtlı ve simota komple kit 300 tl gibi bir rakama hersey dahil bitiyor tesekkür ederim bilgi icin

Hava filtre kiti

Selamlar hava filtresini bulabıdınızmı bulduysanız kaç para ? aynı araçtan bendede var 2009 model.

Self serviste konum var, kesinlikle aem kullannın ama yalıtımı iyi yapın yoksa işe yaramıyor..

Geri