Astra H 1.7 CDTI kullanan varmı???

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar birkaç kez Astra H 1.7 cdti araç gördüm. Bir iki tanesi SW idi. Hatta bulgar plakalıydı. Geçenlerde normal İstanbul plakalı hb gördüm.
Bu aracı kullanan varsa seçeneklerini sormak istiyorum;
Yakıt tüketimi nedir?
Otomatik dizel seçeneğ varmı?
Vergisi nasıl :D
varsa öyle arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

DTI değil yalnız CDTI.

1.7 CDTI 100 HP - 240 NM tork

sadece 2004 yılında Türkiyeye getirildi.

Sadece Enjoy donanım seçeneği var.

Otomatiği yok

Yakıtı ş.içi 1.3CDTI'den 0.2 litre fazla yani 6.6l/100 km (katalogta yazan veri)

Şimdi bu Yeni merivada kullanılan motor H kasalarda yokmu acaba? Yada Türkiye yemi gelmiyo?

bende vardi üc ay oldu sattim

Ben kullanıyordum şimdi kuzenim kullanıyor. çekişi gidişi süperdi. Kalkışlarda 1.6 lara göre çok daha atak. 1.3 le kıyaslama bile yapmam. astra h da en iyi motor seçeneği idi ama vergisi yüksek diye 1.3 getirildi sonraları. 220km hızı gördü aracımız. yakıttan yanada çok bi şikayetim yoktu işin gerçeği. çünkü 1,3 kadar motoru zorlamadığı için yakıt 1,3 lerle birebir gibiydi.

Ben kullanıyordum şimdi kuzenim kullanıyor. çekişi gidişi süperdi. Kalkışlarda 1.6 lara göre çok daha atak. 1.3 le kıyaslama bile yapmam. astra h da en iyi motor seçeneği idi ama vergisi yüksek diye 1.3 getirildi sonraları. 220km hızı gördü aracımız. yakıttan yanada çok bi şikayetim yoktu işin gerçeği. çünkü 1,3 kadar motoru zorlamadığı için yakıt 1,3 lerle birebir gibiydi.
Teşekkürler.

bende var bea :)

Geri