Astra H AirRide Arka Tampon

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan reis24
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

reis24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar astra H aracimda goruldugu uzere arka kisim ön ve yan kisimlara gore ek olmadigindan yuksek kaliyor,astra j opc tampon ekini uyarlasam nasil olur sizce.
dnrDyX.jpg

Son düzenleme:
Bu astra j opc tampon ekini uyarlamayi dusunuyorum arkadaslar
uploadfromtaptalk1426876046844.webp

Bu kadar yere düşünce ne oluyor şimdi sürüş güvenliğini hesaba katın. Gerçi siz bu sisteme 5 aylık kira parası vermişsinizdir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar yere düşünce ne oluyor şimdi sürüş güvenliğini hesaba katın. Gerçi siz bu sisteme 5 aylık kira parası vermişsinizdir.

Yere düşmesinden bahsetmedim size,zevk benimse istediğim parayı veririm konumuz bu değil,sürüş güvenliğim zaten üst seviyede iyi, araç böyle gitmiyor heralde. ;)

Tabi zevk sizin tercih sizin. Fakat sürüş güvenliği yerinde falan demeyin bir gün anlarsın demek istediğimi. Ayrıca samimi olarak söylüyorum böyle araçlar görünce trafikte bir hayli yadırgıyorum..

araç güzel görünüyor ama ben olsam arkaya ek atmazdım. güzel bi difüzor uyduruursanız daha iyi olur. önle arka aynı seviyede yere yakın olunca bana biraz tipsiz geliyor. bence bu hali cok iyi ama siz bilirsiniz.

ben olsam bu güzel aracı bu şekilde kullanırdım sadece tam basacağımda arkayı biraz daha havada bırakırdım öne yatık çok güzel durabilir :D

Geri