Astra H Bagaj içi bagaj kapağı plastikleri nereden bulunur?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Astra H Bagaj içi bagaj kapağı plastikleri nereden bulunur. Arkadaşlar içteki kapağın takıldığı iki silindir şeklince parçada içine kaçtı. Durmadan ses yapıyor. İç kapakta açıp kapatırken pat küt takılıyor. Nereden bulabiliriz. Sesi de nasıl kesebilirim.?

bagaj padizot sabitleme plastiği tahminimce ayrı satılmıyordur çıkmacılarda bulabilirsiniz.

ismini bi türlü bulamadım. müşteri hizmetleride cıkaramadı. bi arattırayım nette belki buluruz. ya da marangoza artık

benimde aracımda bikaç kez çıkıp düşmüştü içeri zar zor elimi kolumu sokup çıkartmıştım. sizde deneyin bence döşemeyi hafif zorlayınca ulaşılıyor.

Oldum olası bu plastik zımpırtılardan nefret ettim yaw... yedeği olmaz. Olanı elinde kalır yapışmaz kıytırık bir malzeme yüzünden canının sıkıldığı yanına kar kalır.

Sağ taraf içine düştü sökebilsem çıkaracağımda. Ses yapıyor.. Sol taraf nere gitti bilmiyorum :) yedeği yok. marangoza yaptıracağım olmazsa. opel kalitesinde olmaz ama idare ederiz :D

Bugün servisten aldım. pandizot pimi. Döşemeyi söküp takacağım. İkisi 7 lira. Sökebilirsem takacağım bakalım.

Geri