Astra h Cid Ekrana Car Pc Uygulaması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan fehim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok güzel olmuş tebrik ederim 1500 tl yi gözden çıkarmışsın işçilik bunun dışında büyük para tebrik ederim.. herhalde ana ünitesi osu busu toplamda 2 bin tl yi geçmiş masraf çitan.. güzel olmuş tekrardan..

çok güzel olmuş tebrik ederim 1500 tl yi gözden çıkarmışsın işçilik bunun dışında büyük para tebrik ederim.. herhalde ana ünitesi osu busu toplamda 2 bin tl yi geçmiş masraf çitan.. güzel olmuş tekrardan..

saolasıni
evet, bayağı bi masraflı oldu:(ana üniteyi değiştirmedim.Cid i orjinal cd30mp3 ile kullanıyorum.Arabayı satacağım için tesisatı söktüm. Cid ekranı olup ilgilenen arkadaşlara duyurulur.Sahibinden.com da ilanı var yakın zamanda forum un satılıklar bölümünede ekleyeceğim.tabii ki her işten olduğu gibi bu iştende zarar ediyoruz.ama o keyfi yaşadık :):):):):D

valla astram olsa düşünmez alırdım :) astrası olan için gerçekden mükemmel bir tercih buna bagaja bir multimedya bir ünite bağlıycaksın yada güzel bir laptop süper olur.

Elinize sağlık. Yanlız ekran biraz büyük gelmiş sanırım. Sol kısım biraz eksik görünüyor

Elinize sağlık. Yanlız ekran biraz büyük gelmiş sanırım. Sol kısım biraz eksik görünüyor

o kolay onu bir laptop a bağlarsan ekran ayarlarından width ayarını azaltırsan oturur oraya..

eline sağlık

emre bunu beğendi :D süper bi çalışma olmuş elinize sağlık

Geri