Astra h coupe alıyorum YARDIM lütfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lucky16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lucky16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı forumlar arkadaşlar. Civic aracımı bugün sattım ve bi opel astra h coupe peşindeyim. Merak ettiğim şu. Astra h 4 kapı 1.6 larla coupe 1.6 ların motorları aynımıdır. Yani sorunsuzluk yada sorun çıkartma açısından. Motor yönünden aynı araçlarmıdır. 4 kapı bakıyordum fakat 2 kapılısını daha çok istiyorum. Satışı 4 kapıya göre daha zor olabilir o skıntı değil. Peki ya motoru. Şimdiden teşekkürler.

Astra H GTC dediğiniz araba. Bir de üstü açılan twintop var. Ama onlar zaten çok çok az var.

Motorlar 4 kapılı versiyonla aynı. 4 tip motor var bunlarda benim bildiğim 1.6 105 bg, 1.6 115 bg (2007 sonrası), 1.9 cdti dizel 150 bg, 1.6 turbo 180 bg.

Ben de bir ara düşündüm almayı. Kesinlikle 1.6 180 bg'lik olanı almaya çalışın. Araba zaten jilet gibi. Sportif bir şaseye, sıradan 1.6 atmosferik motorun pek bir esprisi olmuyor.

Sık kullanıcam, yol yaparım biraz da ekonomi isterim derseniz. Benzinli alır, sonra kendim 3'e 5'e bakmaz Prins'in en kaliteli kitlerinden birini taktırırdım.

Standart Astra H'lardakinin dışında farklı bir kronik arıza, problem duymadım GTC'ler için.

Bu arada arkası ve bagajı 2 kapılı bir araba için gayet geniştir, mezarlık durumu yok yani :-)

Geri