Astra H far yıkama sistemi

serdarkarahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Far yıkama sistemi Enjoy modellerde var mı? Farlar açıkken cam yıkamaya basınca farlar da yıkanır diyor kitapçıkta ama benim 2007 Astra H'ta olmuyor, acaba Enjoy modellerinde bu özellik yok mu yoksa benim araçta mı bir sorun var?
Teşekkürler.

njoy modellerinde olmaz ama sonradan taktırabilirsin.Bu arada sen yine de bak farların altında iki tane far yıkama sistemi olur.

Evet yeri var, dışarıdan yeri belli. Ona istinaden sordum zaten, demekki yeri var ama sistemi yok :) enterasan.

N-Joy paketlerde far yıkama sistemi yok.

Çok gerekli bir şey olduğunu zannetmiyorum...benim eski unoda vardııı bi işe yaradığını görmedim:)

Xenon lu araçlar da şartmış diye biliyorum far ın camı kirlenince bişey göstermiyor muş

alıntı kanka dan

yeri var bendede ama kendisi yok

M@honi' Alıntı:
Xenon lu araçlar da şartmış diye biliyorum far ın camı kirlenince bişey göstermiyor muş

alıntı kanka dan

Doğrudur kardeşim avrupa da trafik yönetmeliği ve üretim standartları şartlarına göre orijinal xenon kullanılan araçlarda mecburi

kadaşlar far yıkama sistemleri şu anda kaldırılmış olan elegance ve cosmo modellerinde vardır...enjoyiessentia gibi modellerde bulunmaz...
bilginize...

M@honi' Alıntı:
Xenon lu araçlar da şart diye biliyorum
+ 98765 :good:

Geri