astra h için alarm.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yenı aldıgım araca bayıden cıkmadan alarm taktırmak ıstedım 450 tl dedıelr parayı verdım daha montaj felan yapılmadı sızce ıyı etmısmıyım? bunlar orjınal bı alarm sıstemımı yoksa dısarda takılan cenmax turu kumandadan adaptelı sıstemlerden mıdır? paramı gerı alayımmı ? sız ne dersınız?

Benim gittiğim servis original diye cenmax çakıyordu, beklerken kutuyu görünce çirkinleştim.

eger oyle bısey ıse dısarda yarı fıyatına taktırırm en onu hemde daha ozellıklı olanını sımdı netten arastırdımda oyle bısıler yazmıslar napıyım ıptal mı ettıreyım kı?

Orjinal takamazlar. Kesin cenmax'tır. İptal edin derim.

Dışarıda yaptıracağınız alarm aracınızın garantisi etkiler aynı alarm olsa bile.

Parayı vermişsiniz takılsın gönlünüz aklınız rahat olur.

etkılemez gıbı bısey duydum ama yarın arayıp sorucam eger kalkıpta cenmax turu bısey takcaklar ıse gıder dısardada taktırırım ben onu en ıyısı 300 lıra kı oda konusan sıstemlı olanı ben ozellıkle dedım orjınal olanı dımı dıye 450 tl para bu sonucta az degıl kı yanlısmıyım.

Alarm aracın birçok kablosuna bağlanan bir parça. Eğer siz dışarıda yaptırırsanız elektrik aksamında yaşayacağınız sorun zaten kullanıcı hatasına yıkmak için neler yapıyorlar.

Sizde alarm takılırsa kesin garanti dışı kalır. En ufacık bir şey olsa alarm takılmış derler.

Alarm aracın birçok kablosuna bağlanan bir parça. Eğer siz dışarıda yaptırırsanız elektrik aksamında yaşayacağınız sorun zaten kullanıcı hatasına yıkmak için neler yapıyorlar.

Sizde alarm takılırsa kesin garanti dışı kalır. En ufacık bir şey olsa alarm takılmış derler.
haklısın ustad senı dınlıyım barı vazgecmıyeyım yarın ararım gene bı sorarım eger oyle ıse cam kaldırma modulu ve ıc sensorde baglasınlar barıde tam olun...

Geri