astra h için mercekli far

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan arben331
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

arben331

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar piyasada bulunan depo fk die bi iki angelli olan bi far war aynı zamanda mercekli güzele benziyor resmini koymaya çalıştım bunların mercekleri nasıldır hangi tip zenon takılır we benim aracım 1,3 astra classic 3 essentia konfor paket 2010 model suan siyah zemeinli ama merceksiz far war üstündede orjinal sarı ampülleri war sizce bu far naasıl olur merceği dandik falan olup aydınlatma sorunu cıkarmasın sonra 1yıl geçince far değiştirmek zorunda kalmıyalım düşünceleriniz nedir garip sorular sordusam kusura bakmayın acemilik....
imgres

angel almanı tavsiye etmem aydınlatmasından memnun kalmazsın fakat arabanın görüntüsü olur illaki alıcam diyorsan aldıktan sonra mercekleri valeo veya hella gibi kaliteli merceklerle değiştirmeni tavsiye ederim

peki orjinal astra h mercekli farı nereden bulabilirim???

Bana göre angel lerin modası artık geride kaldı onun yerine sağdece mercekli far bulabilirsen daha güzel olur. Orjinalin yerini tutmasada fk hakkında kötü sayılmayacak yerumlar duydum.

Orjinal mercekli far istersen can yakan fiyatlar ile serviste bulabilirsin. : ))))

Onun yerine sanayide çıkmacıları biraz deşersen servise oranla çok uygun fiyata kesin bulursun. Tek sıkıntı orjinal mercekli farlar h7 ampül ile değil d2s diye farklı bir ampül ile çalışıyor tam fiyatlara tam emin değilim ama d2s xenon kitleri h7 ye oranla bir hayli pahalı.

Depo Angel Aldım.Çok Memnunum..Görüntüsündede Bir Sorun Yok.Ucuz Xenon Kullanabiliyorsunuz.

Bahsettiğin Hella Mercekli Fara O Parayı Vermek Bence İyi Değil.
Angel İstemiyorsan Çıkmacılardan Bi-Xenon Far Almak Daha İyi Gibi..

Bide Güzel İyi Hoşta , Angel dan Memnun Olmayanlar Neyinden Memnun Olmuyorlar ? Ben Sorun Aradım Bulamadım..Yolda Giderken Önünü Göremeyenler Var.Fardan Yükseklik Ayarı Yaptırdım.Sonra Kontrol Panelinden Seviyeyi En Aşağı Aldım.Sürat Yaparken Yükseklik En Aşağıdayken Bile Gayet İyi Görüyorum.

Memnuniyetsizlik Sebebi Nedir Bu Farlarda ??

ben mercekler kalitesiz diye biliyorum, ayrica tavsiyem orjinal bi-xenon far olan bir arac kullanip onunla karsilastirmaniz. cok fark var.

Geri