astra h için mercekli far???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan arben331
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

arben331

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu doğru yeremi açtım bilmiorm şimdi sorcağım soruların cvbını bir türlü bulamadım benim aracım astra clasic iii 1.3 dizel 2010 model araçta normal içi siyah merceksiz sarı işik farlar war biyerden mercekli far buldum bixenon bunu aracıma takmak için başka neye ihtiyacım war we maliyetları nasıl olur sağ sol mercekli far orjinal hella mercekli farlar alacağım buna ek olaran ne almam gerekior farları tam olarak takabilmem için? sıfır ve ikinci el fiyatları neler xenon kit d2s ampül bişeyler dönüyor ama tam olarak anlayamadım sağ sol farları aldıktan sonra ne almam gerekiyor başka tam montaj edilebilmesi için?????

konuyu doğru yeremi açtım bilmiorm acemilik kusura bakmayın...

Öncelikle hoş geldin.

Orjinal mercekli farlar d2s zenon kiti ile çalışır va bu kit oldukca pahalıdır birde d2s bixenon. Kısalar xenon uzunlar normal.

hella hiç şüphesiz kalitesini kanıtmaış bir marka mercekli farlarını orjinal gibi rahatlıkla kullanabilirsin çok büyük ihtimalle de h7 xenon kiti ile çalışır.

xenon takmak icin arabanin sadece arabanin farlarini degistirmekle olmaz.Arka akslara sensör taktirman lazim ve xenonun camini yikama sistemin olmasi lazim. Umarim anlatabilmisimdir.Daha detayli bilgisi olan vardir elbet cevap verirler.Benim bildiklerim bu.

Geri