Astra h kasa sol arka kapı kitlemiyor

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Cim modül üstad çoğu korna çalmıyor diye gidiyor buda cim modülünden değil çok basit ama ustalar bunu yapıyor sağolsun sonra arabalar heder oluyor emin yağına suyuna bakılmış ve ustaya gitmemiş opel al üstadım basın ağrımaz yurt dışından ben bir kaç opel gördüm araçlar 300 400 binde motoruna anahtar değmemiş tabi bunların işleri hep bayilerde yapılmış bizim ülkemizde daha çoğu usta karter havalandırmadan yağ yakan opelleri komple 100 binde 150 binde revize ediyorlar şimdide 1.4 astra j leri p0171 fakir kalıyor diye son çare motor revizesi ediyorlar usta çok ama çok önemli üstadım
söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Eski 1.6 2005 model astra h kasa aracımı 160.000 KM de sattım tek bir tık sesi yoktu. Aracın eski sahibi de benim gibi titiz takıntılı biriydi. bakımları aksatılmamış tüm marka model araba için dediğiniz aynen geçerli. Ancak ne biliyim arabanın kornasının çalmaması, kapısının içindeki kabloların kopması falan cidden düşündürücü. Yine sizinde dediğiniz gibi, bizim arabalarımızı deneme yanılma yöntemiyle yapıp arabanın canını çıkaran ustalar ayrı bir konu.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Eski 1.6 2005 model astra h kasa aracımı 160.000 KM de sattım tek bir tık sesi yoktu. Aracın eski sahibi de benim gibi titiz takıntılı biriydi. bakımları aksatılmamış tüm marka model araba için dediğiniz aynen geçerli. Ancak ne biliyim arabanın kornasının çalmaması, kapısının içindeki kabloların kopması falan cidden düşündürücü. Yine sizinde dediğiniz gibi, bizim arabalarımızı deneme yanılma yöntemiyle yapıp arabanın canını çıkaran ustalar ayrı bir konu.
Tabi üstad ufak tefek oluyor opel çoğu yere git sorunludur niye beyin çok yapamıyorsun çamur atma bari ufak tefek sorunlar ister istemez olabiliyor kapıda açılıyor ama fazla esneyince bir kaç defa kırılıyor diğer araçları yapan ustalar örnek p0171 arızası başka araç ta sensor değişince düzelir ama opel sebepleri var parca bozulmuyor sensor ama işte usta opelde sadece opel yapmalı başınız hiç ağrımaz o zaman benim için diğer araçlara nazaran opel sert kalıyor oda yol tutuşu için

• Beğen
Tepkiler: İlkerhg