ASTRA H kullananlardan bilgi istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tg19o5
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tg19o5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım askerden geldim ve opel astra h 1.6 almak istiyorum bu araçta karar kıldım. Aracın lpg ile uyumu yedek parça servis yakıt tüketimi ile ilgili bilgilere ihtiyacım var sizlerin yardımını bekliyorum şimdiden teşekkürler

Hoşgeldiniz teskere hayırlı olsun.
Lpg ile uyum sıkıntısı yok aracın. Araştırdığınızda da magnezyumdan yapıldığından subab kapağı eritir yorumları bulabilirsiniz ancak daha böyle bişeyle karşılaşmadık forumlarda. Böyle bi sorun olana kadarda lpg ile yapılan km oluşabilecek masrafı çoktan amorti ediyor.
Yedek parça, servis konuları çok değişken ama İstanbul gibi bi şehirde bunun sıkıntısını çekmezsiniz alternatif çok.
Araçtan performans beklentisi varsa tatmin etmeyebilir. Özellikle 1.vitesteki hantallıktan şikayetçi kullanıcıları. Diğer devir ve viteslerde basarsanız gider.
Bunun haricinde astra classic III kronik sorunları bi araştırın sizi çok rahatsız edecek şeyler varsa bilginiz olsun.
Bunların haricinde sıfır alınacaksa fiyat/performans olarak alınabilecek en iyi araç bence. C segmentinde hele ki.. Konforu, güven hissi, malzeme kalitesi tatmin edicidir gayet. İkinci eli de geniş sizi üzmez.

ilginize teşekkürler 2.el bakıyorum görüştüğüm 2-3 satıcı var araçlar iyi durumda daha önce Citroen Xsara II vardı bende 1.4 HDI performans olarak beklentim pek yok asıl amacım bi araç sahibi olmak 2005-2006 modellerine bakıyorum şu anda yedek parçadan dolayı sıkıntı yaşayacağımı pek sanmam fakat yine bi kullanıcılarına sormakta fayda var dedim.

Geri