Astra H Mercekli Farlar Hakkında ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alpacon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alpacon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaslar ben 2 ay önce astra enjoy 1.3cdti (eastronic şanzuman ) 2.el arac aldım ;

fakat benm farlarım merceksiz merceklilerden almayı dusunuyorum faydalı olurmu ? fiyatları ne civarda ?

Tesekkürler İlginize ...

12312412pg3.jpg

Öncelikle İlgine Tesekkür Ederim Selcuk Evet Bundan Gördüm bir yabancı astrada cok hosuma gtti ve o gunden beri aklımda o farlar Ama Fiyatları yuksekmiş braz , aracıma zten xenon kit alıcam .

valla en uygun dediğim şekilde yaparsın. yetkili serviste 3000 ytl yi geçiyorr. bakalım biraz para biriktireyim yaptırcam

bencede bunlar çok iyi servisler çok pahalı biraz beklemek lazım daha başka markalarındanda gelir türkiyeye o zaman dahada ucuzlar bence

m-tec mercekli xenon far 400 ytl yolladıgınız angel far bmw lerin halkası :) harbiden güzel duruor internette pahalı tuning firmalarıyla görüş derim ben :)

Banada İleryen zamnalrda daha gsl farlar gelicek gbi geliyor , angel halka takmak ne bılıım cok hosuma gtmiyor utanmasalar mobylette takıcaklar (:

uygun bulursan mutlaka yaptır çok farklı oluyo gece görüşün:

2008 astralarda niye kaldırdılarki siyeh taban merceklileri . baska markalar siyahlastırıyo biz eskiye dönüyoruz

orjinal farı açıp içine mercek takanlar var ben ondan yaptırcam 300 ytl ye yapıo orjinal hella valeo ve bosch mercekleri kullanıyor...angele verene kadar bu daha mantıklı bence

Geri