Astra H navi 70

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MERKEZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi aracıma double din ekran takmak için internette kendi çapımda araştırma yaparken opel için gps li navi 70 diye ürüne rasladım ürün çok hoşuma gitti kafama yattı sonucta orjinal bir ürün. Sonra nette satan bir firma varmı diye aradım durdum opel'lin kendisi dışında bir firma bulamadım. www.opel.com.tr de de 3,500 tl :eek: civarında. Bunun daha ucuz bir kaynağı varmıdır hiç bilgi sahibi olan varmı.

e-bay'a bakmayı ihmel etmedim tabi 1 tane ürün buldum 450 $ istiyor onuda ana üniteye istiyor ekran kısmı dahil değil birde benim konsolun rengine uymuyor.

Çok ümidim yok ama bu işi tr de uygun fiyatlı olduğu haberi gelirse çok sevinicem

şükrü diye arkadaşımız var nette elinde vardı hatta bana vectra c ninkini bile o getirdi. nav 70 artı cıd ekran bildiğim kadarıyla elinde var. fakat kendisi kaptan olduğu için yurt dışında o bu işin ustası nette astra renkli ekran ve navi uygulaması var oraya göz at

Konu açmadan önce keşke yukarıdaki arama butonunu kullansaydınız da aradığınız ürünle ilgili sitemizde ne kadar çok araştırma ve uygulama yapıldığını görebilseydiniz ;)

Google daki araştırmalarımdada sonucların azımsanmıyacak kısmı bu forumun kaynağında. tam net olarak başta fiat olmak üzere kafamdaki soru işaretlerini söndürmedi. son cözüm uyguluyan arkadaşları bulup pm den saldırmak :)

Hatta foruma üye olma amacım bu konu ile ilgili bilgi edinmekti baktım seviyeli sıcak bir ortam var yazmaya başladım.

Geri