astra h navigasyon

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan boyko
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

boyko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar bızım aracların gıd ekranının yerıne pıyasadan alınmıs bı navıgasyon cıhazı koysak ve o bılgı ekranını tepe aydınlatma nın yanındakı o bos yere taşısak nasıl olur sızc.. ve bunu yapacak olan bı arkadasm var elektronık konusunda bır numara dıyelımkı ben bu ıse basladım aracı parcaladım ve ekranı cıkardım onu cıkarmak ıcın herhangı bır ışlem gerekıyomu acaba ve daha sonra yerıne takarken yorumlarınızı beklıyorum..saygılar

konu hakkında teknik bilgin yok fakat daha önce forumda yapan bir arkadaş vardı. navigasyonun ekranı küçük geldiğinden çok kötü duruyordu .
bence işe gitişmeden aracın ekranının ordaki çerçeveyi söküp ona göre elektronik marketlerden tam uyan bir ekran alın. yoksa bütün emekler aracın orjinalliğini bozmaktan öteye gidemez.
kolay gelsin ,sonuçları merakla bekliyorum

sahibinden .com adresinde uşaktan verilen bir ilan vardı. orada aynı sizin dediğiniz işlemi yapmışlar, fakat sanki orjinaş ekran çerçevesi yerine daha geniş ekran takılabilecek bir çerçeve bulmuşlar.

yani dediğiniz yapılabiliyor bir şekilde, biraz uğraşırsınız belki.

evet bende ordan yola cıkarak boyle bı ıse kalıkısmak ıstıyorum ordakı eleman fazla para istiyo

bu tür bir uygulama yapacaksanız kendi bilgi ve el becerinize ihtiyaç var

Geri