Astra H Oem teyp

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra H için oem teyp arıyorum.Ancak bir sürü marka model var kafam karıştı.Site içinde araştırma yaptım ama tam bir sonuç alamadım.Aslında elimde vectra'da kullandığım ve çok temiz bir pioneer var (ilan onaylandıktan sonra link eklerim) bunu satıp yerine oem alacağım.Fikirlerinize ihtiyacım var.Elinde olup ta satan varsa onu da konuşalım...

Açtığım satılık ilanı için taşındı yazıyor ve ben bulamıyorum.Kalabalık olmaması adına yeniden konu açmak istemedim.Yetkili arkadaşlar konunun nereye taşındığını söyleyebilirler mi acaba?

ilanı buldum ama ilana cevap yazmak istediğimde yetkiniz yok diyor onu anlamadım :(

site kuralları gereğince pazar bölümünde konuyu açan kişi dahil başlığa cevap yazamaz. Ek bilgi vermek isterseniz mesajınızın köşesnde bulunan düzelt butonunu kullanmanız gerekiyor.

site kuralları gereğince pazar bölümünde konuyu açan kişi dahil başlığa cevap yazamaz. Ek bilgi vermek isterseniz mesajınızın köşesnde bulunan düzelt butonunu kullanmanız gerekiyor.

Teşekkür ederim :bir:

Arkadaşlar aracım için ilandaki teybi almayı düşünüyorum...İsmail Berke reklamlarını çok görüyorum sahibinden.com'da..Teyp veya satıcı hakkında bilgisi olan var mı acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...a-oem-teyp-navix-nvx-7708-dhd-147974828/detay

Cok severim kendisini, butun calisanlarini :)
Eskiden garanti vermezdi simdi garanti belgeside veriyor teyplerde, gecenler de aldigimiz kutulu sifir pioneer teybin icinden cd cikinca birebir degisim yapmistik :D

İsin ozu; satis yaparken mukemmel, problem cikinca adami bezdirirler.

Tapatalk.

astra h oem teyp deyince tek bir marka ZENEC....

Geri