astra h oenon multimedia

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan okisevi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

okisevi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm dostlar kısmetse ocağın ilk haftası opelastra clasic III essentia comfort aracımı teslim alıcam . Arabanın beğenmediğim tek özelliği multimedia yönünden çok vasat olması linkteki üründen almak istiyorum kargoyla alsam gümrükten geçermi ve ürünü tavsiye edebilecek biri varmı tercihim doğrumu olur sizce ?

http://www.eonon.com/Car-GPS/Specific-Car-GPS/D5123.html

Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bunu taktığınızda yol bilgisayarı iptal olacak çünkü üzerinde bc düğmesi yok.

sanırım konfor pakette var sadece yol bilgisayarı şuan aldığınız araçta yol bilgisayarı var mı yok mu bilmiyorum.

100dolar üstü gümrükte kalır yüksek ihtimal

astra h lerde yol bilgiysayarı üstte diye biliyorum bu ürün gayet güzel birşeye benziyor fiyatıda uygun bence

gümrükten geçmez ama şansımı denerim diyorsanız o başka... ayrıca sadece 2 gün kullancak ve göreceksiniz ki aletin özellikleri çokda iyi değil çünkü konumu göz hizasının altında ve çok dik pozisyonda çoğu özelliği kullanışsız oluyor bundan dolayı...

astra h lerde yol bilgiysayarı üstte diye biliyorum bu ürün gayet güzel birşeye benziyor fiyatıda uygun bence

yok corsa d'lerde öyleymiş astra h'm oldu BC(board computer) butonu teypte

dsc01141ck8.jpg

bunu taktığınızda yol bilgisayarı iptal olacak çünkü üzerinde bc düğmesi yok.

sanırım konfor pakette var sadece yol bilgisayarı şuan aldığınız araçta yol bilgisayarı var mı yok mu bilmiyorum.

100dolar üstü gümrükte kalır yüksek ihtimal
bc düğmesi fiziken yok ancak bu cihazın menüsünde bc ekranı mevcut

Slm dostlar kısmetse ocağın ilk haftası opelastra clasic III essentia comfort aracımı teslim alıcam . Arabanın beğenmediğim tek özelliği multimedia yönünden çok vasat olması linkteki üründen almak istiyorum kargoyla alsam gümrükten geçermi ve ürünü tavsiye edebilecek biri varmı tercihim doğrumu olur sizce ?

http://www.eonon.com/Car-GPS/Specific-Car-GPS/D5123.html
beyanname düzenlemeden ve harçlarını yatırmadan gümrükten geçmez.buna benzer ürünler zaten Türkiye pazarında satılıyor.o şekilde almayı tercih edin.

sahibinden comda fatih elektronik sakarya diye aratın 1000 tl civarı var bu ürünlerden

arkadaşlar ilginizden dolayı teşekkür ederim

Geri