Astra H tampon Plastiği?

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım Astra H.Ön tamponun altındaki plastiğin sol tarafı çıkmış.Kardan oldu sanırım.Ayrı olarak satılıyormu bilgisi olan var mı?

Bu değil tamponun altında lastik var iki parça halinde benim kopan parça o.

Anladım onu siyah liften bahsediyorsunuz ben sadece tampon eki satan yerde belki o siyah liftden de olabilir diye düşünüyorum , olmassa illaki opel servislerinde olucakdır .

Karlığı değiştirmeye gerek kalmadan, perçinle tutturabilirler. Servis direk değişime gider. Öncesinde güvenilir bir kaportacıya gösterin, yapılabilecek şeyi söyler.

Kaportacılar, karlık, tuning firmaları, dükkanları bu işin erbabı.Dediğiniz ön tampon siyah lastik karlık 2 parçadan oluşur ve fiyatı yetkili servislerde oldukça pahalıdır. Hatta fiyatından dolayı diğer kalanıda sökenler mevcuttur. Perçinle ya da matkapla delmek süretiyle yeniden vidalanıp yerine oturuyorsa ki %50 deforme olmadıysa muhakkak tamir edilir. Siz çıkan parçayı sakın atmayın ve doğruca tamire yönelin.

arkadaslar aynı arac bende de var ve herhangı bır surtme veya darbe almamıs olmasına ragmen tek taraftaki lastıkte ayrılma oldu.yanı o lastıkler fazla dayanıklı parçalar değilmiş.aynı aracı kullanan arkadaslara referans olması ıcın paylastım dusuncemı

Geri