Astra h tesisat

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan skyhan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

skyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm herkeze, dun aracıma
kicker ks65.02 compenant
kicker Ks 550.3 anfi 3 kanal
Pionerr 3004SPL 3000w(1000w RMS) takdırdım. buna ek olarak ileride arka cam altına kompenatnmı yoksa oval kolonmu taktırmalıyım birde bu tüp aküler varya almam gerekirmi sistemim spl sınıfıa girermi takan usta elektrik kablosunu değieşcek elinde yoktu kalınalrdan hafta içi değişecek fazla yukleme dedi ben gene biraz yuklendim aracın on camı oynuyordu tırstım kıstım yorumlarınız bekliyorum tabi ana unite cd 30 herhalde sağlam bi unite alsam neler olur

güle güle çal.o ana üniteyle spl olmaz.ama sub çok güçlü.daha güçlü mono bir amfiyle ve uygun ölçülü portlu kutuyla baya bir desibel elde edebilirsin.kablo altyapını güçlü yaparsan sorun çekmezsin.tüp akü derken kapasitör ü mü anlatmak istedin? bence 2 f bir kapasitör iyi olur.keşke arkalara da 1 çift component taktıraydın.65.02 den bir çift daha kullansan güzel olur

evet arkay camın altına fiber yapacak oraya comp koyacagımanfim sağlam oldugu için gerek yok dedi tesisatcım daha sub girşi yapmadık dedi unite deişmesi lazım birde oval koysakmı comperin yanına

ovalin yeri yok bu sistemde.neden arka camın altına fiberle uğraşıyorsun.kapı içlerindeki orjnal yerlerine taktır.

anlamadığım kısım elindeki o ampliyle nasıl o bileşnlerin çaldığına inanıyorsun ??
sana önerim elindeki ampliyi satıp 4 kanal bir ampli alıp 2. takım coponentinide alıp 4 kanala 2 takımı girerek sterıo kısmı tmamlayabilirsin. mono kısma gelecek olursak elindeki woofer 1000 rms bir ürün 4+4 mü 2+2 mi bilmiorum ama 1000 1500 rms arası net verebilen bir ampliyle şuanki aldığın sesi rahat katlayabilrisin

cok rahat calıyor tabi fakat orji teyp var aracta değiştirecem pzaman mono kısmıda aktif oalcak ozaman basa tam vericek ozaman tahmin edemiyorum suanda bile on cam oynuyor

Geri