Astra h tessisat

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bulu_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bulu_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR KENDİ ÇAPIMDA SİSTEM YAPIYORUM FORMDA BAKTIM KIMSE RESİM KOYMAMIS YAPILAN SİSTEMLERİ BUGUN KISMETSE TESSİSATIMI TAKTIRCAM ÖNCE TAKILACAKLARI YAZIM.. BİR ADDET FOCAL K2 16.5 MİT ÖNLERE ARKALARADA FOCAL K2 13.5 TAKTIRCAM BAS OLARAK FOCAL 33V1 ANFİLER Alpine-MRP-F450 AUDİSON LRX-1.400 ÜRÜNLER BUNLAR ANA ÜNİTE CD-30 KENDİ TEYP.. RESİMLERİDE NASIL TAKILDIGINI BASKA ARKADASLARA YARDIMCI OLMASI ICIN FORMDA PAYLAŞACAM SİZCE NASIL ÜRÜNLER KALİTE VE SES OLARAK?

kullandığın parçalar güzel.kalite sorunu yok.umarım kablo altyapında iyi olur.

cd30 orjinal ana ünitelireinde anfi çıkışı ve anfi tetikleyici yok onun yerine kaputun altından akünün çevresinden bir yerden tam çözemediğim bir yerden tetiklemek kablo çekiyorlar. yarın sabah işe gitmeden önce resimleri çeker eklerim.

benim bildiğim kadarıylada bizim cd playerların anfi çıkışı olmadığı için tek anfi bağlanabiliyormuş 2 anfi nasıl bağlıycaksın onun bilgisinide verirsen sevinirim.

cd30 mp3 te tetikleyici için 12v ucunu kullandım ben.sorun yok.aküye kadar gitmeye gerek yok.bazı yabancı forumlarda da çakmaktan almışlardı elektriği.
bağlanacak amfi sayısının ana ünite çıkışıyla ilgisi yok.zaten dönüştürücü kullanılacak.4 çıkışlı bir dönüştürücü olabilir yada en son rca kablolarını çoklayan kablolardan kullanabilirsiniz.

bende astra gtc için tesisat yapmayı düşünüyorum... orjınal teybinden anfi çıkışı ve tetikleyiciyi nasıl yapabiliriz..? eskişehir de olduğumdan sizler kadar şanslı değilim bu konuda...

ana ünite haricinde diğer bileşenler sağlam.nasıl bir insan için baş beyin kızmı öyle ise araç içinde sisteme yön veren kalitesini açığa çıkaran ana ünitedir onun için kaliteli bir inite şart clarıon carrozzerıa (pıoneer) nakamichi alpıne ve bakabilirsiniz

Geri