Astra H twinport 2005 dijital ısı göstergesi 89 da sabit kalıyor

murat444

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Astra H twinport 2005 dijital ısı göstergesi 89 da sabit kalıyor. Arada bir yapıyor. Tabi bu hatayı verince klima çalışıyor görünüyor ama soğutmuyor. Fanı da devreye girmiyor. Hararet yapar diye korktum hiç hararet lambası yanmadı. Isı göstergesi de bazen kafasına göre iniyor çıkıyor. Arabayı kapatıp tekrar açınca düzeliyor. Malatyadayım.
İnternette biraz araştırdım termostat olabilir mi acaba?
Buralarda usta sıkıntısı çok. Sıkışınca beyin diyorlar.

Merhaba, konu ilgili bölüme taşınmıştır. Sorununuzla ilgili olarak termostat sorunu olabilir araç arazı kaydına bakıldı mı ?

Merhaba, konu ilgili bölüme taşınmıştır. Sorununuzla ilgili olarak termostat sorunu olabilir araç arazı kaydına bakıldı mı ?
Merhaba. Hocam bakıldı. Uzun süredir bağlatmamıştım. Fan 2,sanırım motor beyin, cim arızası, termostat vardı. Beyinden emin olsam değiştireceğim de. Bizim ustalar deneme yanılma yoluyla yapıyor maalesef

Sırasıyla sorunları kontrol ederek gidiliyor genelde, ama termostatla ilgili olarak diğer sorunları verebilir tahminmce. iyi bir ustaya danışmak lazım bu araçlarda özellikle LPG olduğunda bu tarz sorunlar daha sık raslıyoruz malesef

Geri