ASTRA J 1.4 T LPG SONRASI SUBAP DEĞİŞİMİ

Lkucukoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 3800 km de aldığım 2015 1.4 t aracımı 9000 km ye kadar kullandıktan sonra LPG dönüşümü yaptırdım, dönüşümü yaptırmadan öncede az olsa okuduğum yerlerde belli km sonra subapların değişiminin gerektiğini belirtiyorlardı; eeee durumda bu olunca eninde sonunda benimde bu işlemi yaptırmam gerekecek. bu değişim için isinin hakkını veren, iş ahlakı olan Avrupa yakasında bildiğiniz bir usta var mı?
fikirlerini ve bildiklerini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler ;)

Cvp: ASTRA J 1.4 T LPG SONRASI SUBAP DEĞİŞİMİ

iyide senin aracına subap değişimine gerek yokki...
bırak ihtiyaç duyduğun zamam değiştirisin..
en az 1 yada 2 yıl gerekmez..

Bendeki araç da 1.4 turbo 2015 lpg montaji icin ankara opal i aradim.subap sogutucu takacaklarini ifade ettiler. 3 yyil yada 100.000 km de garanti veriyorlar

ozgur6042' Alıntı:
Bendeki araç da 1.4 turbo 2015 lpg montaji icin ankara opal i aradim.subap sogutucu takacaklarini ifade ettiler. 3 yyil yada 100.000 km de garanti veriyorlar

istanbul anadolu yakası üçel lpg o şekil bi soğutucudan bahsetmedi dahi, lafta en iyi leri onlar, ama o tarz bi uygulamayı araştırıcam;

ray55' Alıntı:

zamanlama olarak hemfikiriz; ama şimdiden o işlemi yapacak ustayı bulup aracı normal bakımlarında da ustanın eline bırakmak istiyorum; bi işlemi orada bi işlemi burada yaptırıyor olmak istemiyorum;

Soğutucu dedikleri yağlama kitimi acaba?

Lkucukoglu' Alıntı:
ozgur6042' Alıntı:

istanbul anadolu yakası üçel lpg o şekil bi soğutucudan bahsetmedi dahi, lafta en iyi leri onlar, ama o tarz bi uygulamayı araştırıcam;

ray55' Alıntı:

zamanlama olarak hemfikiriz; ama şimdiden o işlemi yapacak ustayı bulup aracı normal bakımlarında da ustanın eline bırakmak istiyorum; bi işlemi orada bi işlemi burada yaptırıyor olmak istemiyorum;

düşüncenizi cok beğendim..

eğer böyle iyi bir usta bulursanız beni de haber ederseniz sevinirim..
yakında 60 bin bakım yaptıracağım iyi bir usta bulmak gerekli..
bende avrupa yakasındayım..

Bonexxx' Alıntı:
Soğutucu dedikleri yağlama kitimi acaba?

Yaglama kitini ayrica söyledi onu da takacaz diye.beni ikna etmek icin mi sogutucu da takacaz 'hem de bedava' dedi bunu anlamak icin gittigim zaman sogutucu nasil bisey takmadan gorebilir miyim diyecem

bedava soğutucu olmaz. ilk opel astra h aracımda Landi renzo da taktırmıştım. Araç 2. sene sonunda sıkıntı çıkarmaya başladı.

Şimdi yeni astra j aracım da ( her ikiside 115 hp idi) pirins valve care yağlamalı sistem taktırdım. sadece yağlama sistemi 700 TL. ayrıca bi kontrol ünitesine sahip. o anki duruma göre tepkime veriyor ve 4 süboba ayrı hattı var.

birde log li araçlarınızı nazik sürün. yüksek devirlerden kaçının.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri