Astra J Bisiklet Taşıyıcı

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba, aracım için bisiklet taşıyıcı arıyorum ancak bir türlü kullanıp da memnun veya önerilebilecek ürün bulamadım.

Orijinal bisiklet taşıyıcı için servise fiyat sorduğumda ise yaklaşık 3.000 TL gibi abartılı bir rakam aldım.

2 adet bisiklet alacağım ancak öncesinde taşıyıcı için çözüme ihtiyacım var.

Astra J HB :bisiklet:

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar, şimdiden herkese :tesk: ederim.

servıste dedıklerı 3000 tl lık bısıklet tasıyıcıyı netten arastr derım demırcıye yaptır tampondan plakanın oldugu kısım kesılcek ordan altta kesın onun somunla takılma yuvaları vardır bı raylı sıstem sonucta orjınalı olur hem tutsa tutsada 300 400 lırayı gecmez ??

Arkadaşlar herkese merhaba, aracım için bisiklet taşıyıcı arıyorum ancak bir türlü kullanıp da memnun veya önerilebilecek ürün bulamadım.

Orijinal bisiklet taşıyıcı için servise fiyat sorduğumda ise yaklaşık 3.000 TL gibi abartılı bir rakam aldım.

2 adet bisiklet alacağım ancak öncesinde taşıyıcı için çözüme ihtiyacım var.

Astra J HB :bisiklet:

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar, şimdiden herkese :tesk: ederim.

Hocam hallettiniz mi taşıyıcı işini? Bu bizim araçlar için thule hiç öneri sunmuyor. Bu üstteki spoiler e zarar verir falan diyorlar. Astra kullanıcıları olarak hangi modelleri kullanıyoruz, biz de ona göre tercih edelim taşıyıcı olayını.

servıste dedıklerı 3000 tl lık bısıklet tasıyıcıyı netten arastr derım demırcıye yaptır tampondan plakanın oldugu kısım kesılcek ordan altta kesın onun somunla takılma yuvaları vardır bı raylı sıstem sonucta orjınalı olur hem tutsa tutsada 300 400 lırayı gecmez ??

Hocam 300-400 e yapmazlar. Bu profesyonel bir iş.

Geri