Astra j cam fiskitesi

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar astra j aracimin cam fiskiyesini yon ayarlarini yaparken zedeledim acaba bu fiskiyeleri bulabilrmiyim?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar astra j aracimin cam fiskiyesini yon ayarlarini yaparken zedeledim acaba bu fiskiyeleri bulabilrmiyim?

yenisini tabikide bulabilirsiniz. parçacı yada servis...

ben g kasa astraya aldım sizin aracın fıskiyelerden. Çifti 20 tl gibi bir fiyata alınabiliyor. Tek tek de alabilirsiniz.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben Insignia washer jet takmıştım.

Insignia için olanları alıp kendiniz de takabilirsiniz. Bire bir uyar ve sprey şeklinde püskürtür.

Serviste çifti 20 tl gibi bir şey.

Nete var 18.90 6 TL kargo ben corsa d taktım

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aldığınız ürünler neler arkadaşlar nerde 18 lira 20 lira ? ben dün spariş verdim astra j için. 108 TL KDV dahil. sadece sol taraf?

aldığım şey bu

aldığınız ürünler neler arkadaşlar nerde 18 lira 20 lira ? ben dün spariş verdim astra j için. 108 TL KDV dahil. sadece sol taraf?

aldığım şey bu

bu far yıkama değilmi? arkadaşlar ön cam yıkayıcı su fışkırtan ufak parçalardan bahsediyorlar.

bu far yıkama değilmi? arkadaşlar ön cam yıkayıcı su fışkırtan ufak parçalardan bahsediyorlar.

doğru diyosun:D ben ufacık parçaya 100 lira verince tüm fıskiyeleri far yıkama gibi okuyorum :rakir:

http://www.***********/#product&id=2033 ben buradan aldım
18018c39647d8dc40ee7c8c2a752aedb.jpg

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri