Astra J DVD/Navigasyon

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gurkein
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gurkein

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

Piyasada bir çok ürün var. İnsanın kafası karışıyor. Siz hangisini önerirsiniz?
- Cyclone
- Necvox
- Navimaster

Aslında kriterlerim yazılım tutarlılğı, güncellenme sıklığı, iphone uyumluluğu vs. Tabi merak ettiğim konular da var.

- Bu cihazlarla direksiyon üzerindeki bluetooth/telefon tuşunu da kullanabiliyor muyuz?
- iPhone üzerindeki videoları izleyebilir miyim?
- iPhone'u modem gibi kullanarak internete girebilir miyim?
- Internet'te bilgi bulmakta da zorlanıyorum. Bunların resmi web siteleri falan yok mu?

Bir bilen yardım etsin lütfennnn :)

--
gürkan

Merhaba,
Benim de aracım Astra J Cdtı. Ben de araştırıyorum şunu paylaşabilirim. www.essegrup.com/ bu site resmi sitedir. Şimdiden hayırlısı olsun..

bu urun astra j kasa icinmi, bunlar astra h ve zafira b icin...

kolay gelsin

eğer Astra J için üretselerdi kesinlikle Flyaudio diyecektim. onun olmadığı durumlarda Cyclone öneririm.
Necvox çok sorunlu bir sistem, uzak durun
Navimaster'da çok bilinmiyor, ben olsam almazdım.

kısaca kesinlikle Cyclone diyorum.
direksiyon tuşları çalışıyor,
videoları muhtemelen aux yada usb üzerinden izleyebilirsiniz,
iphone'la 3g yada edge üzerinden internete girebilirsiniz diye tahmin ediyorum çünkü sistem windows kullanıyor,
cyclone'un Türkiye distribütörü www.regi.com.tr ama site şuan yapım aşamasındaymış.
diğer markaları önermiyorum :good:

cylong derim üç yıla yakın kullanıyorum uzak doğu malı ve bu yüzden gbs calıştırmak için cin işkencesi yaptık windows5 yazılımı var ama gps tanıtamak sorun oldu takarkan kaçkere şase yaptırdım ama hala canavar gibi haa bu arada china dan geldi ama ankarada cylong firması servisi cok yardımcı oldu ekranı touchscreen arıza yaptı oda benim hatam touchscreen deyişti ve ozaman öğrendim cylong olduğunu size tavsiyem bendeki cihazlarada naviyi tanıtıp çalıştırması sorun yani farklı yazılımlı harita kullanmak için sd kartta proğramlar proğramlar atıp calıştırıyorum size tavsiyem sd kartta üç veya dört farklı haritaları acan yani exe dosyalarını acan sistemden olsun igo8 tomtom garmin sygic vs şu anda elimde 6 adet sd kart farklı farklı harita sd kartı taşıyorum yurt dışından geldi ama astarı yüzünden pahalıya mal oluyor ve bazı fonk eksik örneğin lastik basınç öz.. yok parasını full cihaza göre yatırdım ama bana en baz donanımlısını yolladılar 480 234 cöz tavsiye etmem bendeki bundan öğlen vakti ekranı okumak cok zor ben 800 ,400cözünürklüklü istemiştim ama olmadı şansa bu geldi 800,400 ve hd uyumlu olanları var pıp özeliği olsun buna dikkat edin bendeki vectra c için ama cekik gözlüler aracla tamamen uyumlu hiç sıkıntı yaşatmayan full + full geri vitese takınca otamatik geri kamara acması aracın gıd ekrandan hertürlü bilgiyi almak ve müdahale edebilmek her şey var tavsiyem garantili olsun başınız ağrımasın işlemcisi samsung wince 5 proğramlı siz wince6 modelini alın bu wince5 yalnızca navide kullanılan proğram internete girme şansım yok internete girenler carpc diye geçiyor china sitesi incelemek isteyenler alibaba com baksınlar ama kesinlikle buradan almayın buradan aldım ama bana farklı cihaz gönderdiler cihaz iyi ama garantisi olmayınca touchscreen epey pahalıya mal oldu parca ve garanti konusunda cylong derim diyer modelleri kullanmadım birşey diyemiyorum nerden biliyorsun bu bizim astr j olurmu dersen işlem ve fonksiyonları kullanım biçimleri hep aynı sadece uyacak araca göre kasasını ve ekranını yapıyorlar

Son düzenleme:
cylong derim üç yıla yakın kullanıyorum ve gbs calıştırmak için cin işkencesi yaptık takarkan kaçkere şase yaptırdım ama hala canavar gibi haa bu arada china dan geldi ama ankarada cylong firması servisi cok yardımcı oldu ekranı touchscreen arıza yaptı oda benim hatam touchscreen deyişti ve ozaman öğrendim cylong olduğunu size tavsiyem bendeki cihazlarada naviyi tanıtıp çalıştırması sorun yani farklı yazılımlı harita kullanmak için sd kartta proğramlar proğramlar atıp calıştırıyorum size tavsiyem sd kartta üç veya dört farklı haritaları acan yani exe dosyalarını acan sistemden olsun igo8 tomtom garmin sygic vs şu anda elimde 6 adet sd kart farklı farklı harita sd kartı taşıyorum yurt dışından geldi ama astarı yüzünden pahalıya mal oluyor ve bazı fonk eksik örneğin lastik basınç öz.. yok parasını full cihaza göre yatırdım ama bana en baz donanımlısını yolladılar 480 234 cöz tavsiye etmem bendeki bundan öğlen vakti ekranı okumak cok zor ben 800 ,400cözünürklüklü istemiştim ama olmadı şansa bu geldi 800,400 ve hd uyumlu olanları var pıp özeliği olsun buna dikkat edin bendeki vectra c için ama cekik gözlüler aracla tamamen uyumlu hiç sıkıntı yaşatmayan full + full geri vitese takınca otamatik geri kamara acması aracın gıd ekrandan hertürlü bilgiyi almak ve müdahale edebilmek her şey var tavsiyem garantili olsun başınız ağrımasın işlemcisi samsung wince 5 proğramlı siz wince6 modelini alın bu wince5 yalnızca navide kullanılan proğram internete girme şansım yok internete girenler carpc diye geçiyor china sitesi incelemek isteyenler alibaba com baksınlar ama kesinlikle buradan almayın buradan aldım ama bana farklı cihaz gönderdiler cihaz iyi ama garantisi olmayınca touchscreen epey pahalıya mal oldu

cihazda windows olması, masaüstü pc'de yapılan bilen çoğu şeyi yapabilme imkanı verir demek bence.
Cengiz abiden aldığım 200 liralık harici gps bile windows üzerinden nete giriyorsa 2.000 küsür liralık cyclone hayli hayliye girer :) hatta araçta printer taşırsanız yazıcı çıktısı bile veriyor :D

bu arada Astra J için olan ekran, Astra H ve Vectra C'deki gibi radyo yerine değil, aracın orjinal ekranının yerine takılıyor.

IMG_0379.JPG

bende geçen hafta yeni meriva aldım astra j lerde bulunan cd 400 üniteden var. acaba meriva içinde uygun ekran ve ünite bulunurmu yoksa araç yeni olduğu için biraz bekleme mi gerekecek

ben Cyclone kullanıyorum astra j memnunum iphone girişi mevcut ... ! cd 400 ünite duruyor sadece ekranı değiştiriyorlar... çağrı arkadaşımızın eklediği resim gibi... ben servisten aldım ve necvox önermediler

ben Cyclone kullanıyorum astra j memnunum iphone girişi mevcut ... ! cd 400 ünite duruyor sadece ekranı değiştiriyorlar... çağrı arkadaşımızın eklediği resim gibi... ben servisten aldım ve necvox önermediler

ne zaman ve kaça aldınız acaba. birde dedikleri gibi direksiyondaki tüm fonksiyonlar ve bluetouth çalışıyormu

bende geçen hafta yeni meriva aldım astra j lerde bulunan cd 400 üniteden var. acaba meriva içinde uygun ekran ve ünite bulunurmu yoksa araç yeni olduğu için biraz bekleme mi gerekecek

hayırlı uğurlu olsun. sistemde bir fark yok ama Meriva'ya uygun ekran çerçevesi üretilmesi lazım

Geri