Astra J kasa model versiyonu hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sefa2318

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklasik iki ay once aldigim aracimin modelini bilemiyorum yardimci olursaniz sevinirim(cosmo-active vb...)

-Rusya St.Petersburg'da ikamet ediyorum, arac Polonya uretimi, arabayi aldigim sahisda donanimlardan bi haberdi kisaca oda bilmiyormus aracta;
-Xenon, hiz sabitleyici, navigasyon ekrani, isitmali koltuk ve direksiyon simidi, gibi ust donanim ozellikleri var enteresan bicimde on sis fari yok, on tampon daha once hic gormedigim sekilde farkli bir tampon???

Resim yukledim umarim acilir, forum icin biraz acemiyim kusuruma bakmayin.

Ekli dosyalar

• IMG_5557.JPG
    IMG_5557.JPG
    14.4 KB · Görüntüleme: 59

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu model ülkemizde yok, çoğu ülkede GT olarak geçiyor ama onun da donanımları var. Tek paket değil yani. AFL ve saydığınız özellikler olduğuna göre aracınız en üst donanım olmalı ama donanım isimleri de ülkeden ülkeye değiştiği için Rusya'da o donanımın adını bilemiyorum.

Sis farı olayına takılmayın çünkü OPC'de de yok. Bazı markaların en üst donanımlı performans araçlarında da yok mesela. Sis farı aracın ''Full donanım'' olduğunu göstermiyor yani.

Araç kaç model? Ruhsata bakın, orada yazabilir donanım seviyesi.

Sefa2318

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ruhsat da yazmiyor, baktim uzun uzun.
Arac 1.4 Turbo 140ps 2011 model , isin enteresan tarafi on tamponun aynisindan Rusyada baska araclardada yok, araba ilanlarini baya aradim belki ayni tampondan bulurum diye ama yok.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ruhsat da yazmiyor, baktim uzun uzun.
Arac 1.4 Turbo 140ps 2011 model , isin enteresan tarafi on tamponun aynisindan Rusyada baska araclardada yok, araba ilanlarini baya aradim belki ayni tampondan bulurum diye ama yok.

Donanımın adını bulabilmek için ben de oradaki ilan sitelerini inceledim ve sadece 1 tane bulabildim.

Aslında araç Almanya'da GT diye geçiyor ama mesela İngiltere'de VX line paket olarak geçiyor. Makyajlı olanları da Tech Line olarak geçiyor.

Belki de sizin aracınıza sonradan takılmıştır bu tampon. Jantlar ve arka tampon nasıl?

Şayet jantlar ve arka tampon diğer Astra'lar ile aynı ise ön tampon sonradan takılmıştır. Jantlar 19'' ve arka tampon da difüzör kısmı siyah değil de araç rengindeyse pakettir.

Son düzenleme:

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en sevdiğim ve ülkemizde göremediğim tampon. opel.de sitesine girerek konfigürasyondan aracınızı oluşturabilirsiniz. bi aralar hayalimdi bu araba girip girip eklerdim 19 jant siyah tavan bu tampon vs :)

Sefa2318

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Isin guzel tarafi jant sonradan takilmis, orijinal janti yok.Arka tamponda sanirim 2011 modellerle ayni degisik birsey goremedim, astra gt diye bir arastirayim bakayim.Tesekkur ediyorum ilginiz icin.

Sefa2318

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.....

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...