Astra J ön tekerlek önü tozluk

damat246

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, aracım Astra j ve sanırım tekerlek önünden aşağı sarkan kısa tozluk çıkıp düşmüş. Bunu nereden temin edebilirim acaba bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum. Ön davlumbaz takımına dahil değilmiş bu parça ve tam adı nedir onu da bilmiyorum.
Arkadaşlar resim koydum bu parçanın adı nedir nereden temin edebilirim?

Ekli dosyalar

• dw.jpg
    dw.jpg
    8.3 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, aracım Astra j ve sanırım tekerlek önünden aşağı sarkan kısa tozluk çıkıp düşmüş. Bunu nereden temin edebilirim acaba bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum. Ön davlumbaz takımına dahil değilmiş bu parça ve tam adı nedir onu da bilmiyorum.
Arkadaşlar resim koydum bu parçanın adı nedir nereden temin edebilirim?

bu tarz parçalar az satılacağından yedek parçacılarda pek hazırda bulunmaz. servisten yani depodan isterler kar koyup satarlar. sizide bi kaç gün bekletirler. bence bi parçacıda şansınızı deneyin.

en güzeli yetkili servisin direk yedek parça bölümüne ruhsatla ve bu fotoğrafla gidip ben bu parçayı alıcam demeniz. sonrasındada orda taktırmanın maliyetini öğrenip işinize gelirse orda gelmezse dışarıda taktırmanız.

damat246

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

Cevabınız için teşekkürler. Çok can sıkıcı bir parça katalog taramasından buldu bir satıcı ve tek tozluk için 73,15 TL fiyat çekti. Bu kadar verilir mi sizce buna?

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onu yapmak cok zor olmasa gerek

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi